Metody používané k věštění

Ceník už jsem zveřejnila a teď by vás možná zajímaly metody, které k věštění používám, případně na co a jak se ptát 🙂

Ono se to vzájemně do určité míry ovlivňuje. V závislosti na druhu otázky (a taky na tom, jak to cítím a vnímám) volím ze svých oblíbených “divinačních” nebo “analytických” pomůcek.
Když se mě zeptáte na konkrétní otázku, na níž lze odpovědět ano, nebo ne, nejčastěji asi sáhnu po kyvadlu, nebo po věštbě z jedné runy.

V případě, že budete chtít vědět něco ohledně zdraví nebo stravování, podívám se na to pravděpodobně s kyvadlem.

Pokud volíte mezi Pepou a Frantou, zeptám se kyvadla a run, když ale chcete obecně vědět, jak na tom budete v blízké budoucnosti se vztahy, sáhnu po runovém výkladu, nebo použiju tarotové karty.

Sama pro sebe sahám nejraději po kyvadlu, je to prostě nejrychlejší a nejpřesnější, a i když to na první pohled vypadá banálně a jednoduše, tak při správném použití může jít člověk do hloubky a na dřeň 🙂

Když chci dostat upřímnou analýzu nějaké mé srač… ehm, tedy situace, ptám se run, protože ty mě vždycky laskavě, ale přísně nakopnou a donutí mě vyndat hlavu ze zadnice 😄
A když mám hodně času a čerstvě uvařenou kávu, udělám si hezkou chvíli s kartami a jejich metaforickými, leč velmi jasnými sděleními. Tak vlastně nevím, zda jsem do toho vnesla světlo. V zásadě jsem tím asi chtěla napsat, že se můžete ptát na cokoliv… a nějak to dáme dohromady, jak říkávala moje babička, neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď. A já a moji “pomocníci” se budeme snažit dávat jen ty chytré odpovědi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *