Nový rok

Zatímco poslední den roku 2018 jsem pracovala na tom, abych díky magii slova nechala zhmotnit všechny svoje sny a touhy, první lednový den roku 2019 jsem věnovala zamyšlení nad tím, na co se chci v novém roce zaměřit, v čem se chci zlepšit a na co se chci soustředit. Není to vlastně o tolik jiné než novoroční předsevzetí, jen místo konkrétních kroků jako “budu šestkrát týdně cvičit” jsem si vytyčila témata, která jsou pro mě podstatná. Ta jsem zhmotnila do svázané runy, kterou jsem si namalovala na papír a zarámovala do rámečku. Teď ji mám na svém oltáři, abych se k ní mohla každý den vracet a připomínat si, že sny jsou krásná věc, ale pokud člověk nevyvine aktivitu k jejich naplnění, zůstanou jen iluzí.

Klidně si můžete udělat nebo spíše vyrobit něco podobného, a je jedno, že už není prvního ledna a dokonce je jedno, že nepracujete s runami. Pokud umíte kreslit nebo malovat, vždycky si svoje záměry, respektive to, co je symbolizuje, můžete nakreslit a dát na svůj “oltář”, ať už je to třeba vaše oblíbená polička nebo noční stolek. Případně vás vždycky může zachránit vystřihování a koláž, pokud jste tedy alespoň o trochu zručnější než já.

Mimochodem, právě proto, že já kreslit neumím ani trochu, tak vám sem ten výsledný výrobek na mém oltáři nedám, leda bych použila nějaké milosrdné filtry 🙂

Na nový rok jsem si také udělala velkou věštbu, co mě čeká v tomto roce, a jelikož jsem tak trochu Hujer a detailista, nestačilo mi podívat se na klasická témata zdraví – práce – rodina – finance.

Vzala jsem to z gruntu a rovnou jsem si za pomocí kyvadla sestavila doporučený jídelníček, doporučenou pohybovou aktivitu, péči o tělo i duši… prostě jsem se na chvíli z čarodějky proměnila ve výživovou poradkyni a fitness trenéra a kouče sama pro sebe. Takže krom všech pozitiv a sociálních jistot, co mě v tomto roce čeká, je mi taky jasné, že budu muset trávit více času na jógamatce a méně času ve vinárně. No, to jsou ta rizika výkladů, člověk se může dozvědět věci, které vědět nechtěl 🙂 Ještě že mi to moje věštění nezakázalo i kávu, to by byla moje smrt 😄

Tak kdybyste potřebovali něco zakázat nebo přikázat, případně tedy vlídně doporučit, nebo stejně jako já potřebujete mít v lednu přehled o tom, co vás v následujících dvanácti měsících potká, jakým výzvám budete čelit, a na co se naopak můžete těšit, tak mi napište na mail nebo sem do zpráv. Jelikož mi ve výkladu vyšlo, že práce budu mít tento rok až nad hlavu, tak jsem připravená.

Tiumen – nový rok

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *