Má nabídka pro jaro 2019

Často se mě ve zprávách ptáte, co vlastně nabízím, tak jsem si připravila krátké a jasné shrnutí 🙂

Pokud řešíte situaci, kdy nevíte, kudy kam, potřebujete vyslechnout, poradit a nakopnout správným směrem, můžete si u mě objednat konzultaci. Tu buď zvládneme osobně (pokud jste z Prahy), pak si za zhruba devadesátiminutové (ale někdy se to protáhne) sezení řeknu o 1 200 Kč. Jste-li mimopražští nebo prostě jen raději řešíte věci na dálku a přes techniku, nic se neděje, můžeme si zavolat či se slyšet i vidět třeba přes Skype. Za konzultaci po telefonu zaplatíte 800 Kč.

Konzultace v sobě přirozeně zahrnuje i výklad na jakékoliv téma, které právě řešíte, během hovoru s vámi nejčastěji používám kyvadlo, někdy, v závislosti na situaci sáhnu po výkladu z run.

 

 

Pokud řešíte nějaký konkrétní problém, víte, co chcete, a jen potřebujete pomoci rozhýbat věci kýženým směrem, můžete si u mě objednat rituál. Například k sobě chcete přivolat víc peněz, lepší práci nebo najít lásku. Případně potřebujete pomocí rituálu ukončit nějaké těžké období v životě, rozloučit se s nefunkčními vzorci chování nebo nechat odejít věci, které vám již nadále neprospívají. Možností je nespočet. Ceny rituálu začínají zhruba na 1 500 Kč a jsou velmi individuální, v závislosti na tom, o co se jedná, jak náročné je jeho provedení a dalších okolnostech.

Také je tu možnost, že nic neřešíte, jen byste rádi dostali odpověď na otázku, která vás zajímá či trápí. K tomu je určen klasický výklad. K němu používám moje oblíbené kombo kyvadlo/ runy, případně tarotové karty. Ptát se můžete prakticky na cokoliv, platí, že čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď. Odpověď vám zašlu e-mailem (samozřejmě můžu i do zpráv, na Messenger, Skype, WhatsApp, Českou poštou… jak je libo 🙂 ) a je to většinou takový delší odstaveček textu. Za jednu otázku si účtuji 300 Kč, za dvě 400, za tři 500.

Taky nemusíte mít specifické otázky, ale může vás zajímat, jak to pro vás v nadcházejícím období bude vypadat tak nějak celkově, tedy se vztahy, zdravím, v práci a v životě. Pak si můžete objednat kompletní výklad za 1 000 Kč, kde se rozepíšu pořádně a dopodrobna 🙂

Objednávky mi můžete poslat do zpráv nebo na mail carodejka.tiumen@gmail.com. V odpovědi vám napíšu, zda objednávku přijímám, pošlu vám platební údaje, v případě výkladu vám sdělím, kdy můžete čekat odpověď na otázku či otázky, v případě konzultace domluvíme termín.

Tiumen – nabídka 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *