Týdenní výklad (29.4-5.5.2019)

Krásný pondělní den (i když upršený).
Minule jsem se ptala, zda by vás zajímaly moje týdenní předpovědi (nikoliv počasí 😊), a jelikož jste psali, že máte zájem, pustila jsem se takhle zkraje týdne do toho.

Na tento týden nám vyšly karty TANEC DUCHŮ, VRÁNA A BLESK.
Jako doplňková informace pak karta PALÁC ZE ZLATA.

Je načase, abychom zahodili náklad minulosti, který si vlečeme na zádech jako těžký neforemný batoh, co nás pořád strhává k (sebe)lítosti, hledání viníka kolem sebe a k pasivitě. Je v pořádku poděkovat s úctou našim předkům a naší minulosti za všechno, co jsme se od nich naučili, ale žádný respekt k minulosti nebo vazba na ni by nás neměly vést k tomu, abychom opakovali nefunkční vzorce, které jsme si přinesli z dětství, z původní rodiny, nebo dokonce z minulých životů.

Jedinou cestou, jak se vymanit ze spirály pokus-omyl, z nekonečného příběhu zacyklenosti v dávno překonaných vzorcích, je být pravdivý. Nejen k ostatním, ale především sami k sobě. Jakkoliv to zní „sluníčkářsky“, pokud nežijeme v pravdě, nemůžeme žít ani ve svobodě.

Co opravdu chcete? Co je skutečným smyslem vašeho bytí? Po čem toužíte?

Nehledejte pravdu kolem sebe, ale v sobě. Hledejte ji s vášní a nadšením. Buďte sami sobě světlem.
Máte v sobě veškerý potenciál, abyste naplnili svoje sny a byli šťastní.

Dovolte si být odvážní. Žádejte od života maximum. A na oplátku mu také maximum nabídněte – sami sebe ve své autenticitě.

Nevím, jak s vámi, ale se mnou výklad velmi rezonuje 😊 Koneckonců, karty vždy mají co říct nejen tomu, pro koho jsou vykládány, ale i k tomu, kdo je vykládá.

Budu ráda za vaše postřehy, komentáře, zpětné vazby… a nezapomeňte, že se blíží Beltainová akce s výklady na lásku/ vztahy zdarma 😊

PS: při focení sice nebylo zraněno žádné zvíře, ale králík se hluboce urazil, neb jsem ho pro účely přípravy prostoru vyhodila z gauče 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *