Týdenní výklad (27.5-2.6.2019)

Dobré pondělí ráno,

Počasí si dnes pro nás připravilo velmi líbeznou ukázku jara, stejně tak karty byly dnes jednoznačně pozitivní 😊

Zdá se, že náš čeká týden, kdy budeme schopní převést své sny v realitu. Po všech těch introspektivních zdrženích a nuceném období pasivity se mi chce napsat „konečně“, ale ono má všechno svůj čas, a i ta pozitiva si prostě chodí, kdy sama chtějí, ne když mi si je do života přitlačíme hrubou silou 😊

Už se tedy „konečně“ odlepujeme nohama ze země, z místa, na kterém jsme po nějaký čas přešlapovali a přemýšleli, kudy se vlastně chceme vydat. Máme energii pustit se do řešení problémů a překonávání překážek, a ty jako by vycítily, že máme chuť se s nimi poprat, a přestávají vypadat tak nezdolatelně a neporazitelně.

Po období tápání se zase rozjasnilo, nejen venku za okny, ale hlavně v naší hlavě a mysli. Změna, pohyb, dobrodružství… prostě hurá na to, všechno se zdá lepší než dál sedět doma na zadku.

Naštěstí už jsme poučení natolik, že nás neodradí ani to, že změna málokdy přichází bezbolestně. Když vytváříme prostor pro to toužebně očekávané nové, musíme nejprve vyklidit starý nepořádek, vymést pavučiny za sklepa a vyklepat prach, co se usadil v koutech naší mysli. A tyhle úklidy nejsou vždycky úplně zábava, někdy dokonce můžeme mít dojem, že se s některými zašlými „poklady“ z minulosti loučíme neradi.

Pomůže uvědomit si, že tyhle omšelé cetky už nám dávno k ničemu neslouží, pouze zabírají místo něčemu, co by nám mohlo být skutečně k užitku. Nemá ani smysl se s nimi sentimentálně loučit… prostě naházet do pytlů a na smeťák s nimi, a čím míň nad tím budeme slzet, tím lépe 😊

Máme kapacitu zvládnout cokoliv, co chceme. Stačí když nebudeme koukat kolem sebe a rozptylovat se nepodstatnými… chtělo by se mi napsat takové pádné slovo, ale snad by se to dalo opsat výrazem blbostmi. Prostě hledět vpřed, směrem k vytyčenému cíli. Zatím jsme si o něm hezky snili, ale teď je čas ten jemnohmotný obláček snů přenést do reality, hezky ho obalit vlastní cílevědomostí a trochou toho pragmatického uvažování, a začít ho připravovat na cestu do světa.

Nečekejte, že vám s touhle prací někdo pomůže, ale po pravdě řešeno, ani to nebude potřeba. Naopak, neváhejte si vytyčit hranice, říct ne, pokud byste cítili, že vás daná situace okrádá o energii, kterou potřebujete na to, abyste se posunuli kupředu.

Tak nám všem držím palce, ať nadcházející touhu po změně přetavíme v nějaké praktické a reálné výsledky 😊

Jako vždy budu ráda za vaše postřehy… a kdybyste potřebovali probrat cokoliv více do detailů, nebo řešíte něco, s čím byste potřebovali pomoc, tak pište do zpráv, a můžeme se domluvit na osobní nebo online konzultaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *