Týdenní výklad (17.6-23.6.2019)

Tento týden otevírá dnešní úplňkový den a v pátek nás čeká letní slunovrat, takže jsem byla zvědavá, co nám k takto silným dnům řeknou karty.

Trochu jsem se bála, aby to zas nebyla samá práce a žádná zábava, protože upřímně řešeno, už se sama cítím trochu upracovaně, a docela ráda bych si užila příjemnou, letní, slunečnou energii slunovratu.
Naštěstí to tento týden není žádný velký špatný 😊

Karty nás pobízejí, abychom se nebáli rizika a nakročili na cestu nového začátku. Otevírají se nové příležitosti, nové pohledy na věc, nové možnosti, které je na čase oslyšet a bez váhání se za nimi pustit.

Možná trochu bláznivě, bez dlouhého přemýšlení, bez uvažování, zda ano, či ne. Prostě chytit příležitost za vlasy a hurá za ní, dokud tady je. Posedávání na místě a dumání o tom, co bylo a co mohlo být, už bylo dost. Teď nastává chvíle, kdy je potřeba odložit všechny ty složité analýzy a věřit hlavně srdci, intuici a citům.

Energie tohoto týdne nás ponouká k novým začátkům, k odvážným a smělým rozhodnutím pustit se za tím, po čem toužíme, vyznat city tomu, na koho už dlouho myslíme, přijmout pracovní nabídku, která nás láká, ale zároveň se bojíme, zda bychom na dané pozici obstáli, nebo si třeba koupit ty šaty, na které se už delší dobu chodíme dívat, a máme trochu obavy, zda v nich nebudeme mít zadek jako skříň 😊

Hlavně to moc nepřekombinujme, a nehledejme postranní cestičky, jak se dostat k cíli. Tento týden přeje těm, co po cestě kráčí s čistými, bezelstnými úmysly.

Sice se může zdát, že máme dobrý čich na příležitost ke zisku, ale měli bychom se držet dál od potřeby dosáhnout cíle díky prospěchářství a sobectví. Krátkodobě to samozřejmě může přinést nějaké výhody, nebo dokonce i požitky, ale taky by se mohlo stát, že na té pomyslné hroudě zlata budeme sedět sami, zatímco skutečná šance na štěstí nám dávno utekla a rozplynula se někde nad horizontem.

Míň strategie, kalkulování a přemítání, a víc srdce a cítění, asi tak by se to dalo shrnout.

Tak či onak, poselství nových začátků je tentokrát velmi výrazné. Ať už chceme, či si ještě nepřipadáme úplně připravení, budeme se muset konečně rozloučit s tím, co už dosloužilo a jen nám překáží někde v suterénu vlastní mysli. Možná budeme muset zamávat i lidem, co už v našem životě nemají místo, vztahům, které nás už nevyživují a neinspirují.

Tváří v tvář novým vyhlídkám a radostným dobrodružstvím, která na nás čekají a lákají nás na cestu, jež možná nebude vždycky snadná, ale zato určitě zábavná a intenzivní, ale není zas tak těžké odhodit bagáž plnou krámů, co už se hodí akorát tak na smetiště. Bez lítosti, bez sentimentality, bez potřeby se v tom zase, po sto padesáté osmé, hezky pošťourat, politovat se a trochu si pobrečet.

Směle kupředu, aneb jak to bylo v Příběhu hraček, “Do nekonečna a ještě dál” 😀

Ať se vaše cesty nejen tento týden, příliš neklikatí a hlavně ať vedou na místo, kde budete šťastní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *