Týdenní výklad (12.8-18.8.2019)

Milí přátelé,

Noční bouřka krásně provoněla vzduch, venku příjemně poprchává a mě to úplně svádí k tomu sednout si s čajem ke knížce… anebo ke kartám a výkladu na tento týden 😊

Naše staré vzorce chování jsou jako kletba, která nám znemožňuje odpoutat se od minulosti, vyléčit si stará zranění a s láskou a odpuštěním nechat všechny křivdy za sebou.

Ať už se to týká zátěže z naší rodové linie, naší osobní karmy, nebo bolístek, které jsme posbírali během tohoto života, neseme s sebou zátěž, co blokuje naši přirozenou schopnost být šťastní a žít v hojnosti a dostatku.

Je zapotřebí sestoupit až úplně dolů, prozkoumat ta nejtemnější místa naší duše a s odhodláním se podívat, kde jsou příčiny našich zranění.

Energie těchto dnů nás vybízí k odvaze. Máme všechno, co potřebujeme, chybí nám jen jedna „maličkost“ – s vděčností přijmout dary, které nám náš život nabízí.

Ti, kteří tu byli před námi, naši předkové, i duchovní průvodci nám sdělují, že nemusíme opakovat chyby našich rodičů a prarodičů. Nemusíme se držet toho, co je zvykem, co se má a co se od nás očekává.

Máme veškerou sílu a kapacitu napsat příběh svého života. A jsme to jen my sami, kdo může rozhodnout o tom, co bude jeho obsahem.

Až jednou budeme skládat účty, jak jsme naložili s naším životem, nebudeme litovat chyb, které jsme udělali, protože chyby jsou lidské, jsou znakem růstu a učení se.
Mohli bychom ale litovat všech příležitostí, které jsme nevyužili, všech možností, které jsme ignorovali, všech darů, které jsme odmítli využít.

Vzkaz na tento týden (a nejen na něj 😊) je jasný a zřetelný: následuj svou intuici a svou víru. Skoč i bez toho, abys dopředu vyžadoval ujištění, že všechno dobře dopadne.

Hojnost je všude kolem nás. Rovnováha přijde, pokud budete dávat beze strachu a přijímat s vděčností.
Žijte tak, abyste si nebrali víc, než vám patří, ale abyste ani nežádali méně, než co vám náleží.

Užijte si krásný den, těším se na vaše postřehy a nápady k tématu dnešního výkladu.

A pokud potřebujete detailněji probrat vaši životní situaci, budu ráda, když se mi ozvete do zpráv nebo na mail carodejka.tiumen@gmail.com, abychom se domluvili na osobní konzultaci nebo výkladu na dálku 😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *