Týdenní výklad (26.8-1.9.2019)

Milí přátelé,

nebyla bych to já, abych se někam vypravila bez svého “cestovního věšteckého balíčku”, a tak zatímco můj milovaný manžel zachraňuje korporáty, já se během jeho služební cesty taky úplně neflákám (nebo ne úplně pořád 🙂 ) a sedla jsem k týdennímu výkladu. Sice o den později, než jsem chtěla, ale zase s pětihodinovým náskokem oproti času, než máte vy doma 😀

A protože se blíží čas oběda, tedy alespoň tady, nebudu z toho dělat román, ale pokusím se být stručná 🙂

Prošli jsme si náročným období komunikačních obtíží, ve vztazích s ostatními lidmi jsme zažili mnoho věcí, které nám přinesly smutek a těžké srdce. Možná nás zasáhla i krize víry, konfrontovali jsme se s myšlenkou, zda se nacházíme na správném bodě své cesty.

Někteří z nás si prožili těžké chvíle kvůli zprávám, které zatížily jejich srdce bolestí. Mnoho z toho, co jsme buď sami někomu řekli, nebo jsme naopak od někoho slyšeli, vedlo k citovým zraněním a pocitu zmaru a deziluze.

V tomto týdnu však naši pozornost opět vyžaduje naladění se na sebe, na hlas vlastní intuice, na to, co vidíme ne očima, ale srdcem a citem.

Jen tak najdeme způsob, jak se uzemnit, najít opět stabilitu a místo, kam patříme – a to nejen fyzicky, ale zejména duchovně. Je čas, abychom se naučili vnímat naši životní cestu jako mapu a sebe jako kartografa, který určuje, kudy se vydáme a co chceme cestou vidět. To nám dává mnohem větší šanci na naplněný život, než si pustit navigaci podle turistického průvodce, který sepsal někdo, kdo chtěl navštívit úplně jiná místa a zažít úplně jiná dobrodružství než my (omlouvám se za přemíru cestovních metafor, ale 12 000 km od domova to k nim trochu svádí).

Jistota toho, že víme, kam patříme a ke komu patříme, nám pomůže dosáhnout stavu, kdy vše, co k nám přichází můžeme vnímat s vděčností; buď jako dárek, nebo jako příležitost k růstu.

Přeji všem úspěšné ladění na hlas svého vnitřního já a pokud cítíte, že byste ode mně potřebovali pomoc, budu ráda, když se mi ozvete. V polovině září už budu zase v Praze, a tak se můžeme domluvit na osobní nebo online konzultaci.

Krásný den ze Saigonu 😘

Tiumen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *