Týdenní výklad (30.9-6.10.2019)

Krásné pondělí, milí přátelé 😊

Další a zdá se, že pro tento rok poslední dovolená, za mnou, což mě sice na jednu stranu mrzí, ale zase to znamená, že se budu opět pravidelně věnovat týdenním i denním výkladům 😊

Výklad na tento týden jsem si připravila dopředu v magicky krásných lesích krkonošských hor. A nedalo se jinak než použít runové karty, které dokonale zapadly do nálady i krajiny.

Ze tří run, které jsem vytáhla, se nádherně symetricky objevila runa Inguz, symbol mužské plodnosti, a naproti ní něžná a ženská Berkanna, představující zrození. A mezi nimi, jako spojnice těchto mužských a ženských energií, runa prapůvodní síly, Uruz.

A co nám tedy runy pro tento týden sdělují a jaké je jejich poselství?

Přichází čas plodnosti. Cítíme pozvolný příval energie, potenciál nových nápadů, vzrůstající proud kreativity. Zárodek něčeho nového se chystá na svou příležitost. Ještě není úplně připravený, jako semínko v půdě, nebo dítě v matčině lůně teprve čeká na svou chvíli, kdy to, co se vyvíjelo a rostlo, expanduje ven a manifestuje se ve fyzickém světě.

Nadchází období vnitřního růstu. Ať už v nás klíčí nový nápad, nový projekt, nebo se spirituálně posouváme v našem vývoji, je třeba obrátit pohled do buducnosti a chopit se šance, abychom nepromarnili tuto příležitost.

Pravděpodobně to bude výzva. Zdá se, že výsledek nepřijde sám od sebe a že si budeme muset vykasat rukávy a pustit se do tvrdé práce, abychom pomohli tomu, co se teprve rodí, najít tu správnou formu.

Máme dostatek vnitřní síly, abychom si poradili se vším, co nás potká. Přesto je moudré nevrhat se do boje po hlavě a bez rozmyslu. Síla lze používat mnoha způsoby, a ne vždy dává smysl snažit se prorazit hlavou zeď. Takže i když můžeme mít dojem, že jsme ve vrcholné bojové kondici a dokážeme všem a všemu nakopat zadnici, měli bychom se naučit, že největší síla někdy spočívá v tom, poznat, kdy nejsme zralí na přímý souboj, a je čas na chvíli ustoupit, zvážit svoje šance, a pak to zkusit znovu a třeba trochu jinak.

Přicházejí nové příležitosti a možnosti. K tomu, abychom jim připravili ty nejlepší podmínky, abychom jim vytvořili ten nejvíce vyživující prostor, musíme se vzdát toho, co nás drží v minulosti. Aby se něco nového mohlo narodit, to staré musí zemřít. Runa Berkanna je spojována s břízou, stromem očisty.

Je tedy vhodné pomoci našim nápadům, myšlenkám a tvůrčí inspiraci k hladkému zrození díky tomu, že provedeme nejen fyzickou, ale i spirituální očistu. Místa, kde se pohybujeme, ale i emocí, které prožíváme a myšlenek, kterých máme plnou hlavu.

Způsoby se samozřejmě mohou různit, každý jsme jiný a každému z nás vyhovuje něco trochu jiného. Někdo si může na papír vypsat svoje cíle a záměry a vedle nich do druhého sloupečku to, jak se mu je aktuálně daří naplňovat a co může udělat pro to, aby je zrealizoval.

Jinému bude více nápomocná meditace, nejlépe v prostoru očištěném třeba vůní esenciálního oleje nebo šalvějí.

Anebo přijde vhod univerzální metoda úklidu v hlavě – vydat se ven do přírody a nechat mysl volně putovat a uspořádat si všechen mentální nepořádek do správných přihrádek.

V každém případě vám přeji, ať dáte svému tvůrčímu potenciálu zelenou a ať ho využijete smysluplně.

Pokud byste potřebovali pomoci najít cestu, jak se toho chopit, nebo vás trápí cokoliv jiného, budu ráda, když mi napíšete, a můžeme se sejít na osobní konzultaci, nebo se spojit pomocí výkladu na dálku.

Mějte se krásně a užijte si pohodový týden.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *