Rituál sdílené lásky

Milí přátelé,

součástí toho, co dělám a čím se s nadšením a láskou zabývám, jsou i rituály. Pro sebe a taky pro moje blízké a samozřejmě pro klienty.

Kromě rituálu oslav svátků Kola roku se nejčastěji věnuji rituálům magickým. Hojnost, láska, zdraví… to jsou asi nejčastější témata, se kterými se na mě obracíte.

O víkendu jsem měla to štěstí, že jsem mohla být součástí rituálu přechodového, takového, kdy člověk vstupuje z jednoho stavu do stavu jiného, vyššího.

V tomto případě se dva lidé, kteří se vzájemně milují, rozhodli zpečetit svůj vztah vzájemnými sliby ❤️

Díky jejich úžasné energii a díky podpoře přátel, kteří s nimi přišli sdílet tyto vzácné chvíle, se podařilo vytvořit přímo posvátnou atmosféru. My, co jsme mohli být u toho, jsme cítili a vnímali lásku těch dvou takřka hmatatelně.

A ani o slzy dojetí nebylo nouze 🙂

Vést takový obřad pro mě byla čest a jsem vděčná, že jsem mohla vytvořit ten nejmocnější rituál, co existuje. Rituál sdílené lásky ❤️

A přestože naše legislativa ohledně partnerského svazku uznává jen “papír”, věřím, že na vnitřní úrovni měl pro Pavlu a Radka, jejich slib větší dopad, než prosté ano vyslovené někde na radnici.

Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí toho nejkrásnějšího kouzla ❤️❤️❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *