O snech – poselstvích naší duše

Milí přátelé,

na dnešní novoluní ve Střelci nám vyšla karta Sny.

Poselství naší duše, které k nám přichází v noci ve spánku, je něco, čemu bychom v tomto období měli věnovat zvýšenou pozornost.

Možná se s námi snaží komunikovat naše nevědomí, přináší nám důležité spojení emocemi, které ve vědomé mysli a za stavu bdění máme tendenci potlačovat a skrývat.

Nebo se k nám bude snažit promlouvat naše kreativita, která se přes den nedostane ke slovu, ale přesto se potřebuje projevit.

Anebo nám sny mohou přinést zprávu od našich milovaných, kteří už s námi nežijí na tomto světě.

K tomu, abychom si obsahy našich snů lépe pamatovali, je dobré mít hned u postele na nočním stolku zápisník a tužku, kam hned po probuzení napíšeme alespoň ty nejdůležitější body toho, o čem se nám zdálo. Později během dne se pak k zápiskům můžeme vrátit a pokusit se hledat smysl toho, o čem jsme snili.

Samozřejmě můžeme využít nápovědu obsaženou ve snáři, nebo na to jít trochu psychoanalyticky přes symboliku, ale mně se osobně při práci se sny nejvíce osvědčilo držet se vlastních interpretací, pátrat, co který konkrétní symbol znamená přímo pro mě, jaký má vztah k mému životu, k mým prožitkům a vzpomínkám. Sebelepší snář vám totiž nedokáže vaše sny zasadit do kontextu vašeho života.

Nesnažte se své sny hodnotit, posuzovat nebo brát příliš doslova. Zpráva ukrytá v těch “filmech”, co nám naše mysl pouští, když spíme, může být někdy trochu skrytá, ale vyplatí se ji hledat. Zvlášť pokud se jedná o sny nebo témata snů, která se nám zdají opakovaně.

Přeji vám krásný den, pokud při novoluní držíte zdravotní půst, tak pevnou vůli, a pokud využijete energii novu na magii nových začátků, tak hodně zdaru při vašem počínání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *