Výklad při blížícím se Imbolcu

Milí přátelé,

Přicházím s výkladem karetního trojlístku ze včerejšího dne. Kdo jste si ještě nevybral kartu, tak si honem zakryjte oči, zavřete tento příspěvek, podívejte se na ten včerejší… a pak se zase vraťte 😊

A pro ty ostatní to vezmu hezky zleva doprava (názvy karet jsou vidět na přiložené fotce, tak snad nedojde k žádným zmatkům ohledně pořadí) 😊

Pokud vás intuitivně přitáhla první karta, má pro vás vzkaz Yogini Bhairavi – Pada, tedy Hrdinka.

🕉K tomu, abyste své sny proměnili v realitu, se budete muset stát hrdiny a čelit svému strachu.🕉

Bhairavi znamená „ohromující“. Představuje závratnou a s ničím nesrovnatelnou hrozivou sílu, která ničí a odstraňuje vše zlé a nečisté.

Tato Yogini zobrazuje úspěch na cestě ke transformaci do stavu, kde, coby skuteční hrdinové, překonáme strach ze smrti a staneme se neohroženými.

Na cestě k našemu cíli můžou stát různé překážky. Strach ze smrti, kterému čelí hrdina (nebo v tomto případě hrdinka) je metaforou pro všechny obavy, nejistoty a pochybnosti, které musíte překonat, abyste se dostali do naprostého souladu s tím, co si přejete, a porazili odpor, jež vám brání zhmotnit sny do fyzické reality.

Jedinou cestou, jak porazit strach, je mu porozumět. Nepomůže ho ignorovat a nepomůže s ním ani bojovat silou, protože energií, kterou mu budete věnovat, ho bude krmit, a strach bude čím dál tím větší.

Co vám brání realizovat váš záměr? Kdo je ten bubák pod postelí, který vám našeptává, že to nedokážete? Zkuste mu pohlédnout do očí. Třeba pak zjistíte, že nemá ani rohy, ani kopyta. Možná to bude jen malé vyděšené dítě, co potřebuje obejmout a ukonejšit.

Dovolte svému strachu, aby byl vaší součástí. Používejte ho jako citlivý kompas, který vám ukazuje, kudy nejste připraveni se vydat. Pracujte se svými obavami, hledejte jejich kořeny. Naučte se přátelit se svými vnitřními démony.

Ovládnout strach neznamená přestat se bát, znamená to před strachem neuhýbat, být si ho plně vědom, a přesto, nebo právě proto udělat to, čeho se bojíme nejvíc.

Pokud váš pohled přitahovala karta uprostřed, promlouvá k vám Yogini Shukra – Pada a karta s názvem Semeno.

☯️Každé zhmotnění snu začíná zasazením toho správného semínka. Vybírejte moudře, která semínka chcete zalévat – jednou z nich vyroste vaše realita.☯️

Tato Yogini v jedné ze svých čtyř rukou drží prázdnou lebku, symbolizující to, čím bychom měli být – prázdnou nádobu, kde se může uchytit a růst semínko moudrosti.

Lebka, kterou má v další ruce, je naopak naplněná krví – tak jako my bychom měli být naplnění božskou energií, proudící skrz naše tělo i mysl. Trojzubec (trišula) reprezentuje tuto energii, která je vyjádřena v naší vědomé akci, v našich činech.

Každá manifestace přání začíná zasazením pomyslného semínka. Dokážeme-li přijmout koncept, že všechno je energie, můžeme pracovat s myšlenkou, že pokud si něco umíme představit, tedy pokud se to ve formě myšlenky objeví v naší mysli, je to projevem toho, co již na energetické úrovni
existuje.

Správnou péčí o toto semínko, tedy mentální představu, pak můžeme přitáhnout naše přání do hmotné reality. Ve skutečnosti nic netvoříme, pouze necháváme Vesmír, aby zhmotnil to, co už na energetické úrovni bylo vytvořeno.

Co to tedy znamená v praxi? Vybírejte si pečlivě semínka, která zasadíte do své mysli. Starejte se o ně s láskou, podporujte jejich růst a buďte v tom konzistentní. Nezalévejte a nehnojte pomyslná semínka, ze kterých vyrostou kytky masožravky. Vyberte si ta, která jednoho dne budou sytit vaši duši tou nejlepší možnou potravou.

Nezapomeňte ale, že nic se neděje přes noc, a málokterá květina přežije bez správné péče. Zacházejte se svými přáními přesně tak, jako byste zacházeli se semínky těch nejvzácnějších rostlin. Poskytněte jim to, co potřebují a nenuťte je vykvést předčasně. Pokud vytrváte, můžete se těšit na to, jak ta vaše semínka vyrostou a ukážou světu ten nejkrásnější barevný květ.

Pokud jste cítili, že vás to táhne ke třetí kartě, má se k vám dostat zpráva karty Síla, vyjádřená Yoginí Aida – Pada.

🧘‍♀️Světlem, které ozařuje vaši cestu za zhmotněním snu, je vaše vlastní intuice. Zklidněte svou mysl a najděte propojení s vašim vnitřním zrakem.🧘‍♀️

Přestože má tato Yoginí hlavu mírné, nevinné a laskavé ovce, její skutečnou podstatou je síla, což symbolicky vyjadřují i zbraně a useknutá hlava v jejích rukou. Zvíře, na kterém spočívá nohou, je krtek. Ten je v podstatě slepý, ale přesto dokáže poznat rozdíl mezi dnem a nocí.

Yoginí s ovčí hlavou nás povzbuzuje, abychom odložili stranou svůj intelekt a ego. Osvobozeny od omezení našeho ega, budou naše činy založeny na intuitivním rozpoznání toho, co je správné. Stejně jako krtek nepotřebuje ostrý zrak k tomu, aby poznal, kde je světlo, nepotřebujeme intelektuální schopnosti, abychom našli svou cestu – jako skutečný zrak nám slouží naše intuice.

Jaké poselství z toho pro vás pramení? K tomu, abyste poznali cestu, kterou se máte vydat, zkuste na chvíli odložit rozum stranou. Určitě se vám bude hodit třeba v práci, ale pro účel rozpoznání, kde je to „vaše světlo“ vám žádná analýza nepomůže, naopak vám zastře zrak.

Možná si říkáte, že napojit se na intuici není snadné. Jak máte rozpoznat její hlas mezi stovkami a tisíci jiných vjemů, které k vám neustále proudí a zahlcují vaši mysl?

Jedině tak, že mysl zklidníte a aspoň na chvíli odstřihnete od všeho toho rušení zvnějšku. Ti z vás, kteří už meditují, mohou následující doporučení směle přeskočit a pokračovat v tom, co dělají, ostatním prospěje, když denně (myslím tím skutečně KAŽDÝ den) budou věnovat alespoň patnáct minut tomu, že svou mysl uvedou do klidu a do stavu „nepřemýšlení“.

Jistě, ze začátku to drhne, ale stejně jako první den v posilovně nezvedneme tu nejtěžší činku, ani první den meditace není plný duhy a tančících jednorožců – anebo naopak je, protože mysl, neuvyklá tomu, že ji necháte „jen tak“ na volno, bez myšlenek, začne naopak generovat myšlenky jako o závod, a to je pak teprve duhový cirkus 😊

Buďte trpěliví. Když se vaše myšlenky zatoulají, vraťte se k tomu, že pozorujete vlastní dech. Pokud vám to pomůže, pusťte si meditační hudbu nebo si najděte řízenou meditaci. Cokoliv, co vám funguje, je v pořádku.

Doufám, že vám “ta vaše” karta dala aspoň trochu inspirace či povzbuzení k tomu, jak realizovat své plány a vize.

V případě, že byste se na vaši aktuální situaci rádi podívali podrobněji, budu ráda, když se mi ozvete a domluvíte si se mnou osobní výklad po e-mailu nebo telefonu 🙏🙏🙏

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *