Den svatého Valentýna

Zítra nás v kalendáři čeká Den svatého Valentýna.

Pro některé je to jen komerční událost, která má za úkol zvýšit prodeje čokolády a květin, jiní ho berou jako nutné zlo, a pak jsou ti, jež ho vnímají jako pokračování svátku s kořeny sahajícími až k pohanským obyčejům staré Evropy.

Ať už je váš pohled jakýkoliv, téma, které s sebou tento den přináší, je tématem, které alespoň někdy v životě řešil každý den. Láska, zamilování, vztahy. To jsou, mimochodem, otázky, na které se mě z drtivé většiny ptáte nejčastěji, když spolu řešíme osobní výklady ❤️

A tak se pojďme podívat, co si o našem milostném životě myslí karty. Možná jste nezadaní a pomalu se rozhlížíte po někom, s kým by vás těšilo být, možná jste ve vztahu, který se zrovna octl v bodě, kdy si nejste jisti, kudy dál… anebo všechno funguje perfektně, ale stejně vás zajímá, jak nastavit svůj život, tak, abyste tento stav udrželi nebo dokonce ještě posunuli na vyšší úroveň.

Zahleďte se na trojici karet na obrázku. Přitahuje některá z nich váš pohled? Volá vás jedna z nich k sobě? Nebo to prostě zkusíte náhodným výběrem?

Na Valentýna karty odkryji a vy se dozvíte, jakou radu týkající se lásky, jste měli obdržet ❤️

Užijte si krásný, láskou naplněný den ❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *