Týdenní výklad (17.2-23.2.2020)

Milí přátelé,

přeji vám krásné pondělní ráno. Doufám, že vstupujete do nového týdne dobře naladění a plní optimismu. V každém případě týdenní výklad, který dnes přináším, mluví o nových začátcích, a to je vždycky důvod k tomu se naladit pozitivně 🙂

Kdybych dnešní poselství karet chtěla shrnout stručně a jasně, tak by bylo asi takové: Nadešel čas otevřít se novým začátkům a s důvěrou učinit krok kupředu. Abyste byli schopni správně nakročit, musíte se ale zbavit své minulosti, zejména věcí, pocitů a možná dokonce i vztahů, které vám už neslouží a neprospívají.

Když se na to podíváme podrobněji, tak v podstatě každý okamžik v našem životě může být novým začátkem. Je to jen na nás, na našem rozhodnutí. Pokud jsme si vědomi toho, že jsme to my sami, kdo jsou tvůrci vlastní reality, scénáristy a režiséry příběhu vlastího života, tak také víme, že kdykoliv můžeme začít novou dějovou linku.

Ale samozřejmě, jsou chvíle, které s námi v tomto ohledu spolupracují ochotněji, než jiné. Někdy prostě cítíme, že dneska by to šlo 🙂 A přesně o tom promlouvá první karta našeho výkladu. O momentu, který nám dává možnost uvědomit si, že minulost už neexistuje a budoucnost ještě neexistuje a že to, co máme k dispozici, je jen přítomný moment. A v tom je možné prakticky cokoliv, pokud ho správně využijeme.

My sami jsme tvůrčí silou, která pohání náš život. Druhá karta je kartou fantazie, pohledu upřeného za horizont, soustředěného na naplnění našeho snu a naší touhy. Není nutné bezhlavě skočit z útesu, vrhnout se do akce bez záměru a plánu. Ale bylo by chybou stát na místě, když se nám otevírají nové příležitosti.

A jak už jsem psala výše, ještě než se rozběhneme po cestě, která se před námi objevila, je třeba si pečlivě zkontrolovat, zda jsme si v příručním zavazadle, co s sebou neseme, nenechali věci, které nám už nejsou k ničemu prospěšné. Třetí karta zobrazuje loučení. Ale také obrácení listu, po kterém následuje nová budoucnost. I když si s loučením spojujeme většinou jen nepříjemné pocity ztráty a lítosti, rozloučit se s něčím, co už v našem životě nemělo své místo, může být zdrojem výrazné úlevy.

Přeji vám, ať je pro vás tento týden časem nových možností a příležitostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *