Tarotová karta Milenci

Milí přátelé,

mezi pracovními radostmi (je mi zatěžko psát o pracovních “povinnostech”, protože to vůbec neodpovídá míře toho, jak mě moje práce baví) jsem jen tak mimochodem zanořila ruku do karet a tak se mi líbilo, co jsem vytáhla, že mi nedá, než to s vámi sdílet 🙂

Milenci, spojení mužského a ženského, harmonie protikladů a věčná milenecká dvojice Rádha a Krišna.

Tarotová karta Milenci nás učí, jak i my sami můžeme přijmout, pochopit a sjednotit protiklady. Pomáhá nám chápat sama sebe skrze naše vztahy a lásku.

Je kartou vědomé volby, překonání dilematu i nalezení té „správné“ cesty.

Učí nás, jak vyjádřit svoje přání.

A v neposlední řadě nám také dává možnost najít naplnění, ať už jsme právě ve vztahu, nebo ne.

Tato karta mluví o přitažlivosti, lásce a zamilovanosti a zároveň o rozhodnutí. To se na první pohled může jevit jako dvě nesouvisející roviny témat.

Láska a vztahy jsou ale také do značné míry ovlivněné našimi rozhodnutími. I ve vztahu se každý den můžeme vědomě rozhodnout se do svého partnera znovu zamilovat. Být s někým ve vztahu by vždy mělo pramenit z každodenní vědomé volby, nikdy jen ze zvyku, povinnosti nebo nedostatku jiných možností.

Kdybych z toho chtěla udělat jednoduché poselství, tak napíšu, že rozhodnout se vědomě pro lásku je vždy správná cesta 🙂

Ale nechávám na vás, ať si z téhle nádherné karty vezmete to, co potřebujete, a ať si ji interpretujete tak, jak to s vámi nejlépe rezonuje.

Užijte si krásný den, zítra ráno se můžete těšit na další karetní trojlístek, tentokrát zaměřený na blížící se Nov v Rybách.

A snad i na další video, dá-li technika, zpitomělá retrográdním Merkurem 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *