Dnešní dvě karty z balíčku Poselství bohyní

Milí přátelé,

přeji vám krásné úterní dopoledne.

Dnes jsem chtěla vytáhnout pro inspiraci jednu kartu dne a “náhodou” mi z balíčku Poselství bohyní vypadly karty dvě.
A jelikož všichni víme, že nic jako náhoda neexistuje, přináším vám tedy na na dnešek vzkaz obou dvou karet 🙂

Pele je havajská bohyně vulkánů. Svou ohnivou energií nás učí, jak se zbavit starého, očistit se a uvolnit místo tomu, co nám do života přinese novou jiskru nadšení.

Vyzývá nás nás, abychom se sami sebe zeptali, kde je zdroj naší vášně, touhy a radosti.

Pele nám ukazuje cestu nových začátků, kdy odhodíme zábrany a obavy a vrhneme se s nadšením do realizace našich snů.

Možná je právě teď čas změnit práci, otevřít se něčemu novému ve vztahu anebo se jen pustit do nějaké aktivity, která nás bude těšit a bavit.

Egyptská bohyně Hathor nám připomíná, že abychom mohli dostat to, po čem toužíme, musíme se naučit přijímat. Pro mnoho z nás je přijímání spojeno s pocitem viny, nebo s představou, že abychom něco získali, musíme si to zasloužit a tvrdě vydřít. Opak je pravdou. Přijímání je stejně přirozené jako dýchání.

Nalaďte se do “přijímcího módu”. Dovolte tomu, po čem toužíte, vstoupit do vašeho života.

(Pokud vás k téma přijímání zajímá, můžete se podívat na moje video s názvem Jak si dovolit přijímat: https://www.youtube.com/watch?v=piWerkrMS5U)

Hathor je rovněž spojována s mateřstvím a plodností, takže pro ty, co pomýšlejí na rozšíření rodiny, má dnešní karetní konstelace jednoznačný vzkaz: pusťte se s nadšením do toho 🙂

Užijte si krásný den, přistupte k němu s nadšením a bez pocitů viny z přijímání 🙂

Já se jdu s nadšením věnovat výkladům a jen připomínám, že jelikož se mi blíží narozeniny, budu v týdnu zveřejňovat soutěž, kde můžete vyhrát… ale ne, budu vás ještě napínat, ať se můžete těšit.

Mějte se nejlépe, jak to jde, a kdybyste potřebovali rozebrat tu svoji konkrétní situaci, kterou prožíváte, napište mi a něco společně vymyslíme 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *