Karta “Sloup světla” z balíčku “Karet Světla” od Rebeccy Campbell

Krásný den, milí přátelé,

dnes přináším kartu z balíčku Karet Světla od Rebeccy Campbell.

Její název, Sloup světla, je na první pohled možná poněkud matoucí, ale poselství, které předává, je pro mě osobně jedno z nejsilnějších a nejvýznamnějších v našem životě.

Vede nás totiž k tomu, abychom odpovědi na své otázky nehledali vně, ale uvnitř sebe, ve svém srdci a ve své duši.

Podobnou myšlenku vyjádřil už Buddha Šákjamuni, který před svou smrtí žáky a následovníky vyzval, aby byli sami sobě světlem.

Buddha ani dnešní karta nezpochybňují, že jsou situace, kdy potřebujeme vedení nebo radu zvnějšku. Jen nám připomínají, že pokud přijmeme nějakou odpověď autority, učitele, karet, orákula…dosaďte, co je vám libo… měla by vždy rezonovat s tím, co nám sděluje celá naše bytost. A měli bychom ji pečlivě a vědomě procedit nejen sítem naší intuice, ale prověřit jí i naší kritickou myslí, naším intelektem.

V každém případě by odpovědi, které dostáváme zvenčí, měly být jen inspirací, ukazatelem, který nám pomáhá najít tu naši správnou cestu (ať už je jakákoliv).

To, zda jdeme tím směrem, který je pro nás ten nejlepší možný, však musíme cítit celou naší bytostí, v každé buňce našeho těla. V opačném případě to není cesta pro nás, jakkoliv se nám může líbit, když vidíme někoho jiného, jak po ní kráčí.

Čím více budeme důvěřovat, že si zdroj té nejvyšší moudrosti neseme sami v sobě, tím lépe budeme schopni nechat se jím vést.

Přeji vám den plný napojení na tento hlas vlastní duše… a otevřené srdce, abyste mu byli ochotni naslouchat.

Už zítra zveřejním slibovanou narozeninovou soutěž, hodně jsem přemýšlela nad jejím obsahem a nechci dělat jen takové to klasické sdílej, lajkuj, komentuj, protože mě mnohem víc než počet lajků zajímáte vy, vaše pocity, zkušenosti a názory. A tak to bude hodně osobní a doufám, že to skutečné sdílení bude zejména v rovině emocí 🙂

A jako vždy poznámka na závěr: pokud vás moje texty inspirují a zrovna řešíte něco, s čím bych vám mohla pomoci, napište mi do zpráv a můžeme si domluvit osobní konzultaci nebo výklad na dálku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *