Karta země z Mystického šamanského orákula

Milí přátelé,

doufám, že si užíváte krásnou sobotu a že vás o víkendu čekají jen samé příjemné věci 😊

I na dnešní den přináším vzkaz karet, tentokrát z Mystického šamanského orákula.

Země. Tato karta se vztahuje ke všemu, co nám Země dopřává, ke všem hmotným věcem, které nás obklopují. Je připomínkou, že bychom měli být vděční za všechny dary přírody, kterých se nám dostává.

Někdy je obtížné zaměřit se na pocit vděčnosti vůči celé přírodě, vůči všemu, co Země poskytuje. Můžeme se tedy soustředit na zdánlivé maličkosti, bez nichž bychom ale nebyli naživu.

Můžeme svou vděčnost vyjádřit před každým jídlem, poděkovat Zemi za pokrm, který nám dala, a který se nyní stane zdrojem energie pro naše tělo.
Můžeme vnímat vděčnost za místo, na němž žijeme, za naše obydlí, které nám poskytuje přístřeší a bezpečí.

A každý večer můžeme poděkovat i vlastnímu tělu, tomu dokonalému výtvoru přírody, že jsme v něm mohli prožít další den na tomto světě, vnímat skrze jeho smysly, cítit, hýbat se, radovat se, prožívat skrze něj fyzický aspekt lásky…

Země je voláním, abychom se doslova „uzemnili“, abychom s hlavou v oblacích nezapomněli nechat nohy na pevném, solidním kusu půdy, který nás vyživuje a spojuje s naší podstatou.

Na závěr ještě připomínám, že dnes o půlnoci končí možnost zúčastnit se narozeninové soutěže o kompletní výklad nebo osobní/ telefonickou konzultaci. Podívejte se na připnuté příspěvky, kde najdete vše k tomu, jak se zapojit 😊

Zítra dopoledne zveřejním vyhlášení výherců 😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *