Týdenní výklad (2.3-8.3.2020)

Krásné pondělní dopoledne, milí přátelé.

Máme tu nový týden a s ním zase nový týdenní výklad.

Hned první karta je akční a optimistická. Vybízí nás, abychom směle a bez prodlení vykročili do neznáma. Kdo viděl Příběh hraček jistě ví… do nekonečna a ještě dál 😊
Objevuje se příležitost, kterou bychom neměli nechat nepovšimnutou, volá nás touha, která by neměla zůstat nevyslyšena.

Ještě to není úplně dopečené, sen se zatím třpytí za horizontem, nemá jasné kontury a pevné obrysy, a my nemáme nic víc, než naději a víru, že až k němu vykročíme, potvrdí se nám, že jdeme správným směrem.

V tuhle chvíli však nejsou žádné záruky, alespoň ne takové, na které bychom si mohli sáhnout.

Máme dost dobrodružnou povahu, abychom se dokázali zhluboka nadechnout a skočit, aniž bychom si dopředu ověřili, kam dopadneme?

Jediná překážka, která podkopává zdroj naší odvahy, jsme my sami. Negativní myšlenky, pochybnost sama o sobě, pocity viny, vzpomínky na naše dřívější selhání.

Drží nás jako rukojmí, ale jen díky tomu, že jim sami dáváme moc nad našim životem. Odmítáme odpustit ostatním za skutečné i domnělé křivdy, kterých se na nás dopustili, odmítáme odpustit sami sobě za to, že jsme se nechali zneužívat, že jsme dobrovolně zůstávali ve vztazích, které nás ničily, že jsme se nepostavili sami za sebe.

Hýčkáme si svoje malé bolístky, protože máme strach, že když se jich zbavíme, nebudeme mít už žádnou výmluvu, proč jsme se ještě nezvedli svou ctěnou zadnici a nevydali se na cestu, po které toužíme jít.

Ať už nám tihle bubáci pod postelí, tihle zlomyslní skřítci, našeptávají do ucha cokoliv, neměli bychom jejich slovům věnovat pozornost. Zkusme raději odfiltrovat vrstvu pochyb, obav a katastrofických scénářů, a naladit se na mnohem smysluplnější rádiový kanál naší vnitřní moudrosti 😊

Jak ji poznáme? Už jenom třeba tím, že na rozdíl od strachu nemá stažené půlky, nesnaží se nás neustále zpochybňovat a srážet nám sebevědomí… a také, že se při komunikaci s tímto hlasem vnitřní moudrosti cítíme prostě dobře. Nedá se to logicky vysvětlit, ale něco uvnitř nás ví, že to, co nám říká, je prostě správně 😊
Vidíte, není to žádná raketová věda 😊
Dalo by se o tom psát ještě víc, ale nač se zdržovat slovy, když energie kolem nás radostně tančí v touze po pohybu a nám už cukají nohy, abychom ji následovali.

Pojďme se otevřít dobrodružství a prozkoumat nová teritoria. Nechme strachy doma, pro pochybnosti na naší výpravě není místo. Pokud si na cestu posvítíme září naší vlastní intuice, úspěch se nám rozběhne naproti 😊

Přeji vám, ať se vám tento týden podaří vše, co si přejete.

Máte-li na srdci něco, co vás tíží, a co byste potřebovali probrat osobně, budu ráda, když mi napíšete, abychom si spolu domluvil výklad nebo osobní či telefonickou konzultaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *