Třetí karta – odhalení karetního trojlístku

Ani ta vlevo, ani ta uprostřed, ale na první pohled vás k sobě přitáhla karta zcela vpravo? Vaším úplňkový tématem a šuplíkem, který si dnes zaslouží důkladnou reorganizaci, je vaše vlastní sexualita a sexuální umění.

Možná to bude zásuvka nebo dokonce celá skříň plná erotických hraček, pomůcek, nebo sexy oblečků, možná to bude spíš ta bedna na dně šatníku, kterou jste už dlouho neotevřeli a která je naplněná spíše bandou šatních molů než divokých a vzrušujících fantazií.

Žijeme ve zvláštní době. Na jednu stranu je sex volně dostupný, na pornografii běžně koukají i dvanáctileté děti (a člověk se jenom modlí, aby to nebyly ty jeho 😊 ), o jednotlivých sexuálních praktikách víme takové podrobnosti, že se občas zdá, že jsme se vrátili do školy na hodiny biologie.

Po městech chodí duhové pochody a Padesát odstínů leží v knihkupectvích na pultech hned vedle kuchařek a knížek o hubnutí.

Skoro to vypadá jako nuda, všechno víme, všechno známe, nic už není tabu.

A přitom o své vlastní sexualitě, o našich skutečných touhách a potřebách většinou víme jen zoufale málo.

Jako by bylo mnohem snazší pustit si názorný film s málo oblečenými herci než se ponořit sami do sebe, tak hluboko, abychom propluli pod vrstvu studu, morálky, balastu smotaného z viny, společenských norem a očekávání, a pohlédli do očí skutečné sexuální bytosti, která je naší nedílnou součástí, už od dětských let, kdy jsme nevinně a s rozkoší poznávali sami sebe a vlastní těla, a rodiče nás za to plácali přes ruce.

Když hledáme potřebné informace, najdeme mnohem detailnější návod na to, jak správně zmáčknout tlačítko na G bodu než nějakou rozumnou radu, jak máme zjistit, co se nám skutečně líbí a co potřebujeme, abychom naši sexualitu mohli nejen konzumovat, ale rozvíjet jako opravdové umění.

Jenže jak se dostat k jádru věci, když mezi námi a poznáním stojí tolik nesmyslů, kterým jsme uvěřili a převzali je za své. Věříme tomu, že sexuální jiskření mezi partnery musí časem zkorodovat a ustálit se na jedné povinné souloži ve středu po večerním seriálu. Že ženská sexualita je neměnná. Že naše tělo není dost dobré, aby mohlo prožívat sexuální extázi. Že nemůžeme být sexuální, aniž bychom byli sexy. Že rozvíjení sexuality znamená nastudovat si nové polohy a pak je aplikovat. Že když sex nevypadá jako olympiáda v gymnastice, tak je s ním něco špatně.

Určitě zvládnete doplnit desítky a stovky dalších škodlivých přesvědčení, která nám vysloveně brání propojit mozek se spodní polovinou těla tak, aby jim to hezky fungovalo v oboustranné harmonii 😊

Možná už jsme překonali dobu, kdy lékaři tvrdili, že sebeuspokojování vede k sesychání mozku, máme ale zase svoje bloky a nesmyslné představy, která nejsou o nic méně škodlivé, ba dokonce nebezpečné.

Často si říkám, jak bychom byli šťastní, kdyby všichni z nás byli otevření k tomu poslechnout volání svých „spodních čaker“ 😊 Ne, nemyslím tím, že se máme všichni začít chovat jako o Bakchanáliích, opouštět staré nudné partnery nebo se pouštět do rizikových aktivit.  Jde mi o to, že téměř všichni z nás mají někde ukryté touhy, které nám možná přijdou neadekvátní nebo dokonce „špatné“ a přitom by šly konsensuálně a bezpečně projevit nebo dostat otevřený prostor v našich životech.

Opravdu jen málo lidí touží po něčem natolik extrémním, nebo ilegálním, že by nemohli svou touhu realizovat. Obvykle jsou to věci, prožitky nebo způsoby sexuálního naplnění, které jsou neškodné jak májové koťátko, a toho bubáka s drápy a tesáky z nich dělá jen a pouze naše vlastní hlava.

A nemusí to být nutně jen o potřebě vzít si na sebe do ložnice čelenku se zaječími oušky, i když na druhou stranu proč ne, pokud je to váš šálek kávy, tak směle do toho, jste dospělí lidé a nikomu do toho nic není, ani kdybyste u toho nosili kostým páva 😊

Ta největší zábava a nejzajímavější zážitky ale přicházejí ve chvíli, kdy se rozhodneme zkoumat reakce našeho těla, jeho pocity, to, co prožíváme, co cítíme, jak se rozechvěje při některém dotyku, a naopak stáhne, pokud mu něco není příjemné, jak můžeme být sexuální bytosti nejen nažehlení, učesaní a upravení, ale klidně i s mastnou hlavou a v teplákách, protože jak to tam jednou máme, tak to z nás prostě proudí navenek, i když jdeme jen ven vynést koš do popelnice 😊

A tak se dnes zkuste sami sebe zeptat, co vám brání v nalezení cesty k tomu, abyste rozvíjeli své sexuální umění a živili a dobře pečovali o sexuální bytost sami v sobě.

Vymeťte z pod postele předsudky, zábrany a stud. Sexuální energie není lechtivý obrázek na přebalu lesklého časopisu, je to posvátný zdroj životní vitality.  Tak ji bez pocitů viny pozvěte do svého života 😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *