Ixchel. šamanka

Milí přátelé,

Nevím, jak u vás, ale u nás doma přituhuje, v koupelně se suší vyvařené roušky, na Rohlíku se mi ráno podařilo ukořistit poslední chleba a mezi běžnou prací mě dnes ještě čeká prezentace z dějepisu a přírodopisu pro šestou třídu. Zásoby alkoholu došly, a tak zbývá jen veselá mysl a nějaká ta dobrá rada z vyšších míst 😊

Dnes jsem si pro ni šla ke Kartám Bohyní od Doreen Virtue. A abych nebyla sobec, tak se samozřejmě podělím 😊

Ixchel. šamanka, nás pobízí, abychom objevili svou moc a sílu. Vyzývá nás, abychom porozuměli rozdílu mezi moudrým vládnutím touto mocí a mezi vynucováním si toho, co chceme. Skutečná moc nepotřebuje dětinské dupání nohou a dožadování se, založené na strachu, že nám bude něco odepřeno.

Ixchel je také léčitelkou. Objevuje se v okamžiku, kdy jsme zváni, abychom našli a rozvinuli svoje léčitelské schopnosti.

Víc než kdy jindy se díky situaci, ve které jsme se octli a se kterou se snažíme pracovat tak, jak dovedeme a jak zvládáme, učíme hledat souvislosti mezi zdravím mentálním a fyzickým. Výrazněji než kdy jindy si uvědomujeme, že v našem organismu je všechno propojeno, a toto propojení se netýká jen hmoty, jen našeho fyzického těla.

Učíme se hledat nové cesty ke zdraví. Tváří v tvář ohrožení a strachu z nemoci si o to více uvědomujeme, nakolik je naše zdraví cenné, nakolik je hodnotou, kterou často přehlížíme.

Ixchel přichází, aby nám ukázala, že můžeme jít ještě o něco dál. Začít vědomě pracovat na svých schopnostech sebeléčení a sebeuzdravení. Každého z nás toto hledání pravděpodobně nasměruje trochu jinou cestou, v souladu s naším systémem víry a s tím, co s námi rezonuje, ale důležité je pochopení, že všichni z nás těmito schopnostmi disponujeme.

Nechte se inspirovat bohyní-léčitelkou a otevřete se informacím, které vás povedou k odhalení zdroje léčivé moci, kterou jste vždycky měli k dispozici, jen jste o ní možná dosud nevěděli.

Užijte si krásný den, je-li to možné, dopřejte si chvilku na čerstvém vzduchu a taky chvilku, kdy budete jen sami se sebou. Ještě máme kus cesty před sebou (a to hlavně my rodiče žáků školou povinných), tak zbytečně neplýtvejte energií 😊

A jestli je něco, co váš trápí na duši a na srdci, napište mi do zpráv, můžeme si domluvit telefonickou nebo e-mailovou konzultaci či výklad, a zkusit spolu najít řešení 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *