Karty světla – 3×3 výklad na měsíc duben

Milí přátelé,

někdo v izolaci peče bábovky, já zase vymýšlím, jak trochu vylepšit výklady, ať máme zase trochu něco jiného, než obvykle 😉. A tak jsem dnes místo oblíbeného trojlístku přinesla hned 3×3 výklad na měsíc duben 🌼🌼🌼. Odstavec

Pocítili jste volání při pohledu na nejspodnější řádek karet? O následujícím měsíci vám chtějí vyprávět Karty světla od Rebeccy Campbell.


Duben je měsíc, kdy pocítíte potřebu najít společnost bytostí, kteří budou vaší duchovní rodinou. A stejně tak se dostaví touha najít si to svoje místo na planetě Zemi, kde se budete cítit skutečně doma. K tomu, abyste jakékoliv místo na světě přeměnili v bezpečné útočiště, vám pomůže naučit se vnímat krásu ve všem kolem sebe i uvnitř sebe samých. 

Zůstaňte otevření. Pomoc spřízněných duší je na cestě. 

Každá situace se lépe zvládá, pokud jsme obklopeni lidmi, kteří jsou stejného druhu jako my. Je naší přirozeností hledat společnost bytostí, se kterými se můžeme cítit sami sebou a od nichž můžeme čerpat podporu.

Stávají se pak tím, co bychom mohli nazvat rodinou, nebo možná smečkou či společným týmem. Je ale jedno, jaký tomu dáme název, podstatný je pocit sounáležitosti a přijetí, který díky tomuto blízkému okruhu spřízněných duší zažíváme. 

Nastává období mimořádně vhodné k tomu, abyste tyto vzácné a neskonale potřebné vazby posílili, nebo, pokud se ve vašem životě ještě tyto podpůrné síly nemanifestovaly ve formě přátel, duchovních učitelů a blízkých bytostí, abyste měli oči dokořán, stejně jako srdce, protože máte velkou příležitost tuto vzájemnost a podporu objevit.

Abyste k sobě mohli přitáhnout ty, kteří jsou takříkajíc na stejné vlně jako vy, musíte ale odhodit všechny obranné valy, zbavit se všeho předstírání, co jste a co naopak nejste. Aby vás ti, co jsou stejného druhu, mohli rozpoznat mezi všemi ostatními, musí vás mít možnost spatřit bez masky. Skutečné a autentické. 

Karta s názvem Rodina duše může ve výkladu také oznamovat příchod někoho, kdo se ve vašem životě objeví jako učitel. Může to být terapeut, kouč, anebo prostě jen někdo, kdo ví a kdo vás dokáže inspirovat a vést cestou vnitřního rozvoje. 

Někdy taková podpora a vedení může přijít i z nečekaných míst, a ne všechna musí být z našeho hmotného světa. 

Nastavte senzory na nejvyšší citlivost a buďte na příjmu pro ty, kteří se chystají vstoupit do vašeho života, aby vám pomohli najít vaše skutečné já.

S potřebou najít svoje spřízněné bytosti se v následujícím období objeví i neméně naléhavá potřeba najít místo, kde se budete cítit doma. Je to trochu paradox, protože doma budeme všichni pobývat ještě nějakou dobu víc, než jsme bývali zvyklí. Ale možná i to přinese uvědomění, že místo, kde bydlíme, nemusí vždy být to samé co domov.

V širším slova smyslu se někdy může dostavit pocit vykořenění, kdy sami sobě připadáte jako z jiného světa, jako byste nepatřili na místo, kde žijete, jako byste byli cizinci mezi lidmi, s nimiž se stýkáte.

Někdy se dokonce může objevit frustrace vycházející z neurčitého stesku po ideálním místě, které jsme si vysnili jako náš ráj. Dokonalý svět, kde nám všichni rozumí, všechno je tak, jak má být, nedotčené chaosem a stresem, tak typickým pro náš skutečný svět.

Takové místo ale neexistuje. 

A zároveň má každé místo potenciál se tímto dokonalým světem stát. Trik, nebo snad kouzlo, jak toho dosáhnout, spočívá, jako obvykle, v naší vlastní mysli. 

Pokud přestanete čekat na to, že se někde začnete cítit doma, a místo toho, z místa, kde se nacházíte, svůj domov vytvoříte, můžete být vždy doma, bez ohledu na to, kde a s kým právě jste…

Prvním krokem k tomu cítit se bezpečně a ukotveně a milovaně na Zemi, jejímž jste obyvatelem, může být naučit se vnímat její krásu, která nás obklopuje. 

Velmi vědomě a velmi soustředěně si můžete začít vybírat, čemu kolem sebe budete věnovat pozornost, zda se zaměříte na to, co ve vás vyvolává strach, obavy, nejistotu, odpor a další negativní pocity, nebo zda se necháte pohltit úžasem a obdivem nad vším krásným, co svět kolem nás přináší. A zda toho sami budete součástí, nejen konzumentem krásy, ale také jejím tvůrcem.

Zdá se to jako zavírání očí před realitou? Jako zahrabávání hlavy do písku a odmítání ošklivosti toho, co se děje kolem? Možná…  anebo na to můžeme pohlédnout jako na zdravé rozhodnutí vybírat si, jak náš svět uvidíme a jak ho budeme vnímat. 

Můžeme na to pohlédnout i velmi spirituálně, jako na způsob, jak díky vnímání a vytváření krásy navýšit vlastní vibrace a dostat se tak do souladu s Vesmírem, do stavu, kdy se naše přání manifestují tak snadno, jak je to jen možné.

Anebo na to pohlédneme prakticky, s uvědoměním si, že vidět ve věcech krásu je dobré pro naši duševní pohodu, a tím i pro zdravé celého našeho těla.

V každém případě to stojí za pokus. Být těmi, kdo světu přinášejí krásu. Ne nutně uměleckými díly, ale klidně maličkostmi. Tím, že se ráno hezky obléknete, přestože budete celý den doma. Květnou ve váze. Úsměvem. 

Někdy i drobná věc může přinést nesmírný rozdíl v tom, jak náš svět bude vypadat.

1 komentář u „Karty světla – 3×3 výklad na měsíc duben

  1. Pingback:Odhalení karetního 3×3 lístku – Tiumen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *