Úplňkový trojlístek – karta Blázna

Milí přátelé,

běhu Vesmíru jsou naše lidské starosti lhostejné, a tak jede podle svého rytmu. Bez ohledu na to, co právě řešíme, nic kolem nás se nezastavilo, a tak venku pučí jaro a Luna se opět dostává do fáze úplňku.

Ten vrcholil dnes, přesně v 04:35.

Tento úplněk se nazývá Měsíc měkkých trav či rašící trávy, protože tráva je čerstvá a měkká, nebo Růžový měsíc, podle barvy kvetoucích jarních rostlin.

Je to už druhý v řadě po sobě jdoucích superúplňků, takže můžeme očekávat, že jeho vliv bude velmi intenzivní.

Úplněk v astrologickém znamení Vah nám poskytne příležitost harmonizovat sami sebe, ale i vztahy s našimi nejbližšími. Na vztahy a pročištění konfliktů můžete zaměřit i svoje úplňkové rituály, ale obecně je na vás, jak a k čemu tento čas nejvhodněji využijete, následujte svou intuici, která vám poradí lépe než všechny texty na internetu dohromady 😊


Vybrali jste si hned tu první kartu v pořadí? Do vašeho života, hezky přímo za úplňku vstupuje Blázen, aby vás vybídl k novému dobrodružství.

Nabádá vás, abyste měli otevřenou mysl a s čistou, nezkaženou, téměř dětskou naivitou vykročili v ústrety něčemu novému, svěžímu a snad i trochu šílenému, nebo spíš lépe řečeno nekonvenčnímu a hravému. 

V tuto chvíli není čas, abyste dopředu rozmýšleli, kudy vaše cesta povede. Plány budete vytvářet až za pochodu. Na starosti, které produkuje váš mozek, není čas. 

Blázen vám chce dodat odvahu, abyste se rozběhli bez přemýšlení, abyste skočili do otevřeného prostoru, ozbrojeni jen nevinnou důvěrou ve vesmír, který ví, kam máte dopadnout, a pomůže vám doskočit zlehka a bezpečně. 

Blázen stojí na začátku své cesty. Je spontánní, optimistický, kreativní a neskonale, možná až bláznivě, odvážný. Jakoby si vůbec neuvědomoval, nebo nechtěl uvědomovat rizika, která ho mohou potkat.

Dosáhnout stejného postoje může být někdy náročné. Zavřít oči a skočit z výšky do neprozkoumaných vod. Je to odvaha, nebo šílenství? Nebo snad obojí? 

S čistým srdcem a upřímnými úmysly máte nyní úžasnou příležitost rozběhnout se vstříc novým zážitkům, nastartovat nové projekty, užít si divokou jízdu na vlně vlastní kreativity, bavit se, objevovat a najít v sobě doslova dětskou radost.

Potenciál je všude kolem vás, může se stát úplně cokoliv, příležitosti čekají na to, abyste se jich s radostí a lehkostí chopili.

Blázen vás také konfrontuje s vaším strachem a obavami. Co vám brání skočit? Čeho se bojíte, že se stane, když na chvíli popustíte uzdu vlastní hravsti, nezávislosti a nespoutanosti? Proč sami sobě bráníte být odvážní a smělí?

Blázen po vás nechce, abyste nad těmito otázkami dlouze přemýšleli, chce, abyste vytáhli své strachy na světlo, podívali se jim do očí a pochopili, že jsou pouhou iluzí.

Žádá po vás jediné: uvěřte, že pokud začněte novou cestu, na jejím konci najdete úspěch. 

A jak s karou Blázna dál pracovat? Zkuste třeba následující afirmace: 

Těším se na nové začátky a užívám si cestu vpřed.

Řídím se svými impulzy a ctím svou přirozenost.

Vážím si zdroje své odvahy. 

Odvážně následuji své sny. Důvěřuji Vesmíru, že mě bezpodmínečně podpoří na mé cestě.

Potřebujete na své cestě za dobrodružstvím podpořit a dodat odvahu? Tak si pojďme domluvit telefonickou nebo Skype konzultaci, kde můžeme probrat vaše případné obavy a nejistotu a najít společně zdroj vaší odvahy vydat se vstříc dobrodružství.

kontaktujte mě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *