Úplňkový trojlístek – karta Císař

Milí přátelé,

běhu Vesmíru jsou naše lidské starosti lhostejné, a tak jede podle svého rytmu. Bez ohledu na to, co právě řešíme, nic kolem nás se nezastavilo, a tak venku pučí jaro a Luna se opět dostává do fáze úplňku.

Ten vrcholil dnes, přesně v 04:35.

Tento úplněk se nazývá Měsíc měkkých trav či rašící trávy, protože tráva je čerstvá a měkká, nebo Růžový měsíc, podle barvy kvetoucích jarních rostlin.

Je to už druhý v řadě po sobě jdoucích superúplňků, takže můžeme očekávat, že jeho vliv bude velmi intenzivní.

Úplněk v astrologickém znamení Vah nám poskytne příležitost harmonizovat sami sebe, ale i vztahy s našimi nejbližšími. Na vztahy a pročištění konfliktů můžete zaměřit i svoje úplňkové rituály, ale obecně je na vás, jak a k čemu tento čas nejvhodněji využijete, následujte svou intuici, která vám poradí lépe než všechny texty na internetu dohromady 😊


Upoutala vás třetí, poslední karta? Císař vnáší do vašeho života řád, strukturu a logická pravidla, která vám spolu s notnou dávkou vnitřní disciplíny pomohou dosáhnout vašich vytyčených cílů.

Je čas logicky zhodnotit situaci, v níž se nacházíte. Císař je muž, který je do jisté míry nucen potlačit své city, aby mohl pevnou rukou vést ostatní a postarat se o své království.

I vy si nyní musíte vytvořit odstup od rozbouřených vod emocí, a pustit do velína svou logickou a racionální stránku.

Možná neřídíte celou firmu nebo tým lidí, možná máte na starosti “jen” svou rodinu nebo pouze sami sebe. Princip ale zůstává stejný. Je to váš intelekt a jasný rozum, který vám pomůže dobrat se řešení, jež bude nejlepší pro vás i pro ty, za něž máte zodpovědnost. 

Sebeovládání, vnitřní řád, disciplína. To je nyní vaše cesta k úspěchu.

Císař vás vede, abyste v sobě objevili organizační schopnosti a našli vnitřní stabilitu, která vám pomůže udržet věci pod kontrolou a dát jim patřičný řád. 

Připomíná také ale jednu velmi důležitou pravdu: abyste mohli vládnout druhým, musíte se nejprve naučit vládnout sami sobě. Pravidla, která vyžadujete od ostatních, musíte ctít nejvíc ze všech. 

Císař si nevynucuje řád silou, stará se o ty, za které zodpovídá, z pozice vyrovnanosti, stability a vnitřní moudrosti.

Má smysl pro realitu a je schopen se prosadit. Přestože představuje dominantní, mužský aspekt, není agresivní. Jeho skutečná síla vyvěrá z moudrosti, kterou nasbíral díky životním zkušenostem.

Najděte svůj vnitřní řád. Vytvořte si pravidla, která budete následovat. Dejte svým dnům a činnostem, kterými je vyplňujete, jasnou strukturu. Plánujte, přemýšlejte a rozhodujte; to vše s ohledem nejen na své potřeby, ale i na potřeby těch, kteří jsou okolo vás.

Ovládněte sami sebe, svoje emoce a svoje myšlenky,  a získejte tím moc dosáhnout čehokoliv, po čem toužíte.

Při práci s kartou Císaře vás mohou inspirovat následující afirmace: 

Přebírám kontrolu nad svým životem, abych naplnil své ambice.

Důvěřuji a spoléhám na svou vlastní sílu.

Jsem sám sobě autoritou. 

Přejímám zodpovědnost za vedení druhých. Překážky překonávám pomocí vytrvalosti a moudrosti. 

Toužíte po dosažení svých cílů, ale pořád vám uniká, kde začít a jak se k němu dostat? Potřebujete si uspořádat myšlenky a dostat pod kontrolu emoce? Třeba najdeme společně řešení v rámci telefonické nebo Skype konzultace. Anebo objevíme příčinu toho, proč se vám aktuálně nedaří, v písemném výkladu.

kontaktujte mě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *