Úplňkový trojlístek – karta Císařovna

Milí přátelé,

běhu Vesmíru jsou naše lidské starosti lhostejné, a tak jede podle svého rytmu. Bez ohledu na to, co právě řešíme, nic kolem nás se nezastavilo, a tak venku pučí jaro a Luna se opět dostává do fáze úplňku.

Ten vrcholil dnes, přesně v 04:35.

Tento úplněk se nazývá Měsíc měkkých trav či rašící trávy, protože tráva je čerstvá a měkká, nebo Růžový měsíc, podle barvy kvetoucích jarních rostlin.

Je to už druhý v řadě po sobě jdoucích superúplňků, takže můžeme očekávat, že jeho vliv bude velmi intenzivní.

Úplněk v astrologickém znamení Vah nám poskytne příležitost harmonizovat sami sebe, ale i vztahy s našimi nejbližšími. Na vztahy a pročištění konfliktů můžete zaměřit i svoje úplňkové rituály, ale obecně je na vás, jak a k čemu tento čas nejvhodněji využijete, následujte svou intuici, která vám poradí lépe než všechny texty na internetu dohromady 😊


Táhla vás k sobě prostřední karta? Císařovna přichází s pobídkou, abyste dali průchod svému tvůrčímu potenciálu. 

Je čas se otevřít plodnosti ve všech významech tohoto slova. Inspirace je všude okolo vás a máte k dispozici vše, abyste mohli své představy a vize zhmotnit do světa a vytvořit tak něco krásného.

Císařovna reprezentuje ženský a mateřský aspekt a vše spojené s hojností, krásou, růstem, štěstím a stabilitou. Přichází také v okamžiku, kdy máme zvýšenou potřebu pečovat o lidi kolem sebe, nebo sami potřebujeme větší dávku péče než obvykle. 

Často se objevuje i ve chvílích, kdy řešíme otázku vlastního ženství či mateřství, případně vztahy s naší vlastní matkou. Ukazuje nám, jak se skrze lásku, péči a krásu napojit na naši ženskou, citlivou stránku. A to bez ohledu na to, zda po tomto světě chodíme v mužském nebo ženském těle.

Pomáhá nám realizovat naše nápady a uskutečnit naše plány. Rozvíjí v nás lásku, smyslnost, sexualitu a emotivní stránku naší povahy.

Je moudrou a laskavou vládkyní, která je spravedlivá, vyrovnaná a naprosto ukotvená ve své ženské podstatě. Představuje také Velkou Matku, zdroj veškerého soucitu, bezpodmínečné lásky a tvůrčí síly.

Jakkoliv si matku spojujeme spíše s dáváním, Císařovna nám laskavě, ale pevně připomíná, že proces dávání a braní musí být vždy vyrovnaný. Bez toho, abychom se naučili přijímat, nemůžeme nikdy dávat ze skutečné štědrosti srdce a nadbytku. Pokud nám samotným bude scházet péče, nebudeme schopni se postarat o ty, které milujeme. 

Dopřejte sami sobě péči, po níž toužíte. Napojte se na nejsilnější zdroj plodnosti, který máte k dispozici – na samotnou přírodu. Ponořte ruce do hlíny, postavte bosé nohy do trávy, nastavte tvář jarnímu slunci.

Hýčkejte svou ženskou, mateřskou energii, podporujte ji v procesu radostného tvoření.

Karta Císařovny vám pomůže propojit se s vaší ženskou silou a otevřít se nekonečné hojnosti, která k vám přichází. 

K práci s touto nádhernou tarotovou kartou vám mohou pomoci následující afirmace: 

Miluji a chráním lidi, o které pečuji. Má láska rozpouští napětí a obavy.

Dovoluji si prožívat hojnost.

Chápu radost dávání a uvědomuji si, že schopnost přijímat je stejně tak mocná jako schopnost dávat.

Pečuji o sebe, protože na mě záleží.

Chcete se lépe napojit na svou ženskou stránku a nevíte, kudy do toho? Nebo řešíte otázku těhotenství a trápíte se, proč k vám miminko nechce? Můžeme se domluvit na telefonickém nebo písemném výkladu, kde se na vaše starosti podíváme podrobně a najdeme společně řešení, jak se otevřít plodnosti ve všech jejích aspektech.

kontaktujte mě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *