Karta Desítka mincí z balíčku Tarotu snů

Milí přátelé,

jak jste si užili velikonoční svátky?

Já jsem si dávala menší pauzu od online světa a věnovala jsem se naší mini zahrádce a rodině a taky sama sobě. Konečně se mi podařilo trochu pohnout s tím stohem nepřečtených knížek, které tu na mě čekaly .

Ale už jsem zase zpátky a protože jsem včera nedělala klasický týdenní výklad, pojďme se na to, co následující dny přinesou, podívat pomocí našeho oblíbeného trojlístku .

Postup je jako vždy, vyberte si jednu z karet, která vás nejvíce přitahuje.


Odhalení karetního trojlístku
z balíčku Tarotu snů od Cira Marchettiho je zde.


Lákala vás karta uprostřed? Pak k vám přichází Desítka mincí, aby vás hýčkala příjemným pocitem hojnosti a naplnění.

Desítka mincí přináší domácí spokojenost a stabilitu. Všechno je hezky na svém místě, pěkně uspořádané, lednička i spíž jsou plné po okraj, předplatné na Netflixu na následující období je uhrazeno a on-line školní výuka už se rozběhla aspoň do té míry, že jste doma snížili denní přijaté množství alkoholu. 

Věci jsou konejšivě zaběhnuté, v tuto chvíli nikde nic nechybí, všeho je aktuálně dost. 

Desítka mincí může na druhou stranu přinášet i určitý stereotyp, ale někdy i nuda, rutina a zaběhnuté pořádky mohou mít své kouzlo, zvlášť v kontrastu nejisté doby a neustále se měnících událostí kolem nás. 

Následující dny přejí i dlouhodobý plánům, ať už finančním, pracovním či rodinným. Z pozice stability se můžete zaměřit na to, jak zajistit, aby se vám dobře vedlo i v budoucnosti. 

Opřít se můžete i o rodinné tradice, o řád a zvyklosti, které jste si nastavili již v minulosti. 

Desítka mincí je kartou fyzické jistoty. Varuje nás ale také před tím, abychom v touze po zajištění a hojnosti materiální nepřehlíželi fakt, že bohatství má více podob, nejen tu hmotnou. 

Uprostřed budování jistoty bychom si měli připomínat, že ty největší hodnoty, které máme, často nejdou vzít do ruky. Je to nejen naše spirituální bohatství, ale i vztahy s našimi nejbližšími, naše rodina, přátelé a další lidé, bez kterých by nás život byl mnohem chudší a méně hodnotný.

Jsou to všechny zdánlivé maličkosti, za které můžeme být každý den vděční, od samotného faktu, že máme kde bydlet a co jíst, až po to, že i v čase korona krize si pořád ještě můžeme užívat pobytu v přírodě, jarní sluníčko… a zdálky sem tam zamávat sousedům (pokud je v roušce poznáme 🙂 ).

A jak můžete dále pracovat s touto příjemnou, stabilní a solidní kartou? Inspirovat vás mohou následující afirmace:

Užívám si bohatství života a jsem vděčný za všechno, co mám.

Vytvářím zajištěnou budoucnost pro sebe a své blízké. 

Plně si vychutnávám všechnu materiální hojnost, jejíž zdroje jsou neomezené.


Řešíte nějakou konkrétní situaci, která potřebuje individuální výklad? V tom případě mi napište a můžeme se domluvit, zda vám vyhovuje více konzultace po Skype či telefonu, nebo si necháte výklad z karet poslat na váš e-mail :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *