Karta Eso holí z balíčku Tarotu snů

Milí přátelé,

jak jste si užili velikonoční svátky?

Já jsem si dávala menší pauzu od online světa a věnovala jsem se naší mini zahrádce a rodině a taky sama sobě. Konečně se mi podařilo trochu pohnout s tím stohem nepřečtených knížek, které tu na mě čekaly .

Ale už jsem zase zpátky a protože jsem včera nedělala klasický týdenní výklad, pojďme se na to, co následující dny přinesou, podívat pomocí našeho oblíbeného trojlístku .

Postup je jako vždy, vyberte si jednu z karet, která vás nejvíce přitahuje.


Odhalení karetního trojlístku
z balíčku Tarotu snů od Cira Marchettiho je zde.


Přitáhla váš pohled první karta v pořadí? 

Pak vás v následujících dnech bude ovlivňovat energie karty Eso holí. 

Do vašeho života vstupuje vzrušení, nové příležitosti a nálož produktivní energie k tomu jako bonus. Máte se rozhodně na co těšit, protože esa v tarotu vždy poukazují na nové začátky, příležitosti a podněty, ale jak jde o hole, tak to má vždycky ještě přidané ohnivé motory a rozhodně to bývá zajímavá a dobrodružná jízda.

Nedivte se, pokud se budete v tomto týdnu cítit vábení inspirací a kreativním puzením všeho druhu. To se může týkat nejen uměleckých disciplín, ale třeba i tvorby nových plánů a projektů a nebo také kreativity v tom primárním slova smyslu. I když se názory na to, zda se na začátku příštího roku začne rodit generace koroňátek nebo koroniálů dost různí (a já se spíš než k baby boomu trochu pesimisticky přikláním k vizi zvýšeného počtu žádostí o rozvod), Eso holí podporuje plodnost všeho druhu, takže máte-li v úmyslu využít čas strávený doma tímto druhem produktivity, je velká šance, že se setkáte s úspěchem. 

Za běžných okolností by tato karta všem nezadaným mohla přislíbit lásku a sexuální vzplanutí na první pohled. Jelikož je však většina z nás zavřená doma, případně se někteří z nás mohou podívat na své pracoviště, kde pravděpodobně nikoho nového hned tak nepotkáte, vypadá to, že nové jiskry ve vztahu mohou vzplanout spíše ve stávajících vztazích. Nicméně, ani singles nemusí věšet hlavu, láska si umí najít cestu i v časech pandemie, takže se klidně může stát, že vás při procházce v parku z bezpečné vzdálenosti dvou metrů zaujmou něčí čarokrásné oči nad doma šitou rouškou 🙂

Také se můžete stát svědky nečekané synchronicity událostí, příležitostí, které se objevují zdánlivě z čista jasna a přihodit by se vám mohlo i nějaké nečekané setkání, opět vzhledem k okolnostem spíše na sociálních sítích než v realitě.

Tolik asi k tomu, co tato karta přináší. 

A co po vás naopak žádá? Buďte odvážní, nebojte se riskovat, posouvejte svoje hranice a překračujte svoje limity. Chopte se iniciativy, jedině tak budete schopni dosáhnout očekávaných cílů a vytoužených výsledků.

Budete-li mít chuť nad touto kartou meditovat nebo s ní dále pracovat, hodit se vám může některá z následujících afirmací. Použít ji můžete tak, jak vám ji předkládám, nebo se jí nechte inspirovat a přizpůsobte si ji tak, aby vám příjemně sedla “do pusy” 🙂 

Jsem otevřený a vyjadřuji svou energii a sílu.

Jsem plný síly a vitality, radostně využívám příležitosti, které ke mně přichází.

Jsem tvůrcem vlastní reality.


Řešíte nějakou konkrétní situaci, která potřebuje individuální výklad? V tom případě mi napište a můžeme se domluvit, zda vám vyhovuje více konzultace po Skype či telefonu, nebo si necháte výklad z karet poslat na váš e-mail :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *