Karta Spravedlnost z balíčku Tarotu snů

Milí přátelé,

jak jste si užili velikonoční svátky?

Já jsem si dávala menší pauzu od online světa a věnovala jsem se naší mini zahrádce a rodině a taky sama sobě. Konečně se mi podařilo trochu pohnout s tím stohem nepřečtených knížek, které tu na mě čekaly .

Ale už jsem zase zpátky a protože jsem včera nedělala klasický týdenní výklad, pojďme se na to, co následující dny přinesou, podívat pomocí našeho oblíbeného trojlístku .

Postup je jako vždy, vyberte si jednu z karet, která vás nejvíce přitahuje.


Odhalení karetního trojlístku
z balíčku Tarotu snů od Cira Marchettiho je zde.


Nejvíc vás zaujala třetí, poslední karta?  

Tématem pro tyto dny bude pravda, objektivita a rovnováha, které v sobě obsahuje karta Spravedlnost. 

To, co jste zaseli v předchozím období, začne klíčit, a ukáže se, co za rostlinky to bude, zda nějaká výživná zeleninka, nebo plevel 🙂 

Stejně tak je čas se zamyslet, jaká semínka vkládáte do půdy nyní. Tak jako všechno, co jste v minulosti učinili, řekli nebo na to dokonce jen pomysleli, nyní vytváří vaši současnou realitu, v každém okamžiku nyní tvoříte základy své budoucnosti. 

Spravedlnost také může otestovat a prověřit vás zdravý úsudek a smysl pro realitu a logické myšlení. Možná bude zapotřebí podívat se na věci z více stran a úhlů, zvážit i pohled, který nevyvěrá přímo z vašich emocí a dojmů. 

Všechno byste měli zvážit raději třikrát než dvakrát, a vaše soudy by neměly být povrchní a jednostranné. I když se to možná nezdá, váš oponent v diskusi má také svou pravdu a i na jeho názoru může být něco, co byste měli zvážit, než se přikloníte ke konečnému stanovisku. 

Nejen hledání pravdy, ale obecně hledání hodnot, na které se můžete spolehnout, pravidel, která můžete nadále používat, a morálních zásad, které vám budou oporou. To vše pro vás nyní může být důležitou potravou k přemýšlení.

Víc než kdy jindy se vám nyní může potvrzovat, že vše, co se děje, je důsledkem toho, co jste udělali v minulosti. A také máte skvělou příležitost aplikovat toto poznání do dalšího života, poučit se z chyb a už je nadále neopakovat.

Možná také budete konfrontováni s nutností převzít zodpovědnost za své činy, dospět a přestat se vymlouvat na nepříznivé okolnosti nebo špatné rady ostatních.

Nadchází čas, aby všechno zapadlo na své místo, v dobrém i tom méně pozitivním slova smyslu. Dohnat vás mohou následky předchozích nesprávných rozhodnutí, ale také se ve vašem okolí mohou odhalit ti, kterým se doposud dařilo skrývat své nepříliš čestné úmysly. 

Také není vyloučené, že vás čekají záležitosti úředního charakteru, takže pokud jste plánovali požádat si o ošetřovné na děti či kompenzační bonus pro podnikatele, vyřiďte to tento týden, ať máte všechny dokumenty v pořádku odevzdané 🙂

Pomoci naladit se na smysl tarotové karty Spravedlnost vám mohou tyto afirmace:

Dívám se na věci z obou stran, rozhoduji se věcně, posuzuji spravedlivě.

Ctím své slovo a své závazky.

Chovám se k ostatním tak, jak chci, aby se oni chovali ke mně.


Řešíte nějakou konkrétní situaci, která potřebuje individuální výklad? V tom případě mi napište a můžeme se domluvit, zda vám vyhovuje více konzultace po Skype či telefonu, nebo si necháte výklad z karet poslat na váš e-mail :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *