Karta Věštkyně

Milí přátelé,

venku to dnes vypadá na další krásný jarní den, tak se těším, jak dnes nastavím tvář sluníčku, naštěstí celou, nikoliv jen tu půlku nad rouškou, neboť máme naši úžasnou minizahrádku, kde si zatím můžeme dělat, co je nám libo 🙂

Doufám, že i vy dnes budete mít příležitost alespoň na chvíli načerpat energii venku, doplnit si vitamín D a dobrou náladu na čerstvém vzduchu.

Já jsem se mezi pozorováním pozvolna, ale snad už jistě rostoucího trávníku a ranní resuscitací podívala do karet, co nám dnešní den přinese pěkného, krom toho malebného počasí 🙂

Věštkyně. Tuhle kartu miluju, což vás ani nijak zásadně nepřekvapí 🙂

Věštkyně nám dává pokyn, abychom se podívali pod povrch naší situace, abychom pohlédli až za obzor toho, co je viditelné pouhým okem.

Věštkyně nepřichází proto, aby nám předpověděla budoucnost, ale připomněla nám, že jsme to my sami, kdo svou budoucnost tvoříme. Pokud pochopíme, že naši životní cestu nepíše Osud, ale naše vlastní záměry, dostáváme do rukou ten nejmagičtější nástroj v celém vesmíru – možnost vědomě vytvářet svou realitu.

Ponechte stranou hlas ega, které se snaží tuto pravdu zpochybnit a hraje s vámi různé ošklivé hry, když se vás snaží přesvědčit, že jste bezmocnou loutkou vedenou okolnostmi.

Zkuste se s důvěrou otevřít myšlence, že nic není dopředu pevně dané a že váš záměr dokáže způsobit, že vesmír “překalibruje” vaši budoucnost tak, aby vám přinesla to, po čem toužíte.

A jelikož synchronicita funguje, přesně, jak fungovat má, vytáhla jsem tuhle kartu zrovna v den, kdy mě napadlo, že by bylo dobré natočit vám video o tom, jak vytvářet afirmace tak, aby se vám s nimi dobře pracovalo a dokázali jste z nich vytěžit maximum pro váš prospěch. Po videu na téma 5×55 byly právě afirmace nejčastějším tématem, na který jste se mě ve zprávách ptali, a tak si snad mezi prezentací o měkkýších, zhlédnutím dokumentu o sopečné činnosti a opakováním větné skladby najdu místo, kde mě moje milovaná rodina nechá aspoň půl hodinky v klidu 😀
Kdybyste se mezi tím chtěli podívat na video, které zmiňuji, tak můžete zde https://www.facebook.com/CarodejkaTiumen/videos/2714965025268036/

Mějte se krásně, pěstujte své záměry v souladu s tím, jak chcete, aby vypadala vaše realita a vaše budoucnost, a užijte si nádherný den!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *