Novoluní – trojice karet Sri Kaku-Pada

Milí přátelé,

zdá se, že nás čeká zase pěkně náročný nov.

A tak si k němu pojďme vyložit oblíbený trojlístek, abychom se podívali, na co se máme zaměřit, k čemu nás ty hustohusté energie vybízí, čemu bude třeba postavit se tváří v tvář a co bude třeba si zpracovat, abychom tyto dny přežili bez šrámů na našem duševním zdraví 

Původně jsem vyložila jen tři karty, ale protože ráda myslím ve velkém, přidala jsem k nim nejprve druhou a pak i třetí řadu… a najednou z toho byla taková výkladová masala 

Takže máme vzkaz od indických Yogini Oracle, Čarodějnického tarotu a k tomu ještě od andělů Doreen Virtue . Tak tomu říkám pěkně nesourodá směs, ale jak tak na to koukám, funguje to skvěle, tak se máte na co těšit 🙂

Postup je stejný jako vždy, akorát si dnes nevybíráte jen jednu kartu, ale celý sloupec (jakože tři karty pod sebou  )

Můžete nebo nemusíte mít konkrétní otázku, pokud ano, zapamatujte si ji, ve výkladu na ni zazní odpověď. A pokud ne, nebojte, výklad můžete brát jako všeobecnou radu nebo inspiraci na následující období.


Odhalení trojice karet trojlístku


Jsem tady s očekávaným výkladem na dnešní novoluní. Tentokrát jste si vybírali ze tří sloupců složených z karet sady Yogini´s Oracle, The Witch Tarot a Andělských rad.

Sama jsem byla zvědavá, jestli tahle intuitivně vybraná kombinace nebude úplně šílená, ale k mému překvapení to během výkladu do sebe krásně zapadlo a vzájemně se doplňovalo.

Koneckonců, můžete posoudit sami, jak k vám dnešní „masala směs“ promlouvá 😊

Byl to tentokrát prostřední sloupec, který si vás k sobě přivolal? K dnešnímu novoluní se mají potřebu vyjádřit karty Sri Kaku-Pada (Bojovnice s negativitou), Eso pentaklů a Ne.

Sri Kaku-Pada je jednou z hrozivě vypadajících Yogini, která bojuje se vším, co je překážkou v proudění božských energií v našem těle.

Ve vyobrazení na kartě ji vidíme stát v postoji moci a síle, nakročenou na ležícím těle muže, což symbolizuje její schopnost všechno škodlivé, ať ž to pochází přímo z našeho těla, nebo z našeho okolního prostředí.

A stejně tak nebojácně a neohroženě se nyní k očistě vlastního těle před negativitou, strachem, stresem a úzkostí musíte postavit i vy.

Co vám je platné, když poctivě jíte svoje vitamíny, pijete detoxikační čaje a snažíte se žít zdravě, když si dobrovolně do své mysli zvete destrukční programy, které váš systém otravují tou nejzávažnější chorobou – neláskou k vlastnímu fyzickému tělu, nedůvěrou v jeho dokonalé sebe léčící schopnosti a strachem, který se vám hromadí ve tkáních, kde čeká na vhodnou chvíli, aby se proměnil v nemoc (anebo spíše ne-moc).

Novoluní je vždy příhodná a podpůrná doba pro to začít s novými zvyky a návyky.  Karta Sri Kaku-Pada vás inspiruje, abyste každý den začali poděkováním svému tělu za jeho schopnost být dokonale zdravé. Abyste tuto jeho schopnost podporovali sebeláskou a péčí sami o sebe. A samozřejmě, abyste vzali útokem všechny negativní myšlenky, které vás ohledně vašeho těla napadají, a vytrhali tyto klíčící jedovaté rostlinky i s kořeny.

Dovolit si uvědomit, že vesmír nadesignoval vaše tělo tak, aby perfektně fungovalo, a otevřít se tomu, že je to možné, může být první krok k obrovským změnám v celém vašem fungování, a to nejen na fyzické úrovni.

V každém případě, pokud se nyní odvážíte pustit se do změn, máte velkou šanci na dosažení cíle. Když už tu byla řeč o rostlinkách, tak zrovna teď je příznivý čas zasadit semínka, ze kterých vyroste něco velkolepého. Nic, co by mělo co do činění se vzdušnými zámky z cukrové vaty a duhovými hřívami cválajících jednorožců. Mohly by z toho být pěkně solidní, životaschopné, vytrvalé a výživné produkty z vaší zahrádky 😊

Zasnít se a hledět k nebesům můžete jindy, teď je čas pustit se do práce a s důvěrou v pozitivní výsledek se pustit do díla.

Všechno, co nyní s nadšením a poctivým přístupem začnete, má šanci proměnit se v začátek dlouhodobého solidního počinu. Ať už se jedná o vaše zdraví, pracovní projekt a nebo tvůrčí aktivitu jakéhokoli druhu (ano, i včetně početí potomka, máte-li to v plánu 😊 )

Nebude to hned a nebude to zadarmo, ale pokud se nebojíte trochu se při práci zapotit a ušpinit, máte našlápnuto na to, abyste si právě nyní vytvořili stabilní základy své budoucnosti.

Inspiraci a energii vám pomůže načerpat pohyb v přírodě.  Zkuste u toho být co nejvíc fyzičtí nebo tělesní, dá-li se to tak nazvat. Vnořte ruce do hlíny, dotýkejte se stromů, nechte jarní trávu, ať polechtá vaše bosá chodidla. To vše vám pomůže se uzemnit a soustředit na to, co je před vámi.

Měli jste při výběru karet nějakou konkrétní otázku, která se vztahuje k situaci, již aktuálně řešíte?

Odpověď je ne. A i když tohle krátké, úderné slůvko může znít velmi negativně, nezapomínejte na to, že není koncem vašeho příběhu a může mít mnoho variací. Od „ještě ne“, přes „ne je pro vás nyní lepší než ano“ a k úlevnému „ne, nic nehrozí“.

Sami posuďte, zda je pro vás tato odpověď něco, co vás potěšilo, nebo naopak impulzem k tomu, že budete hledat cestu, jak věci změnit, aby nakonec přece jen vyšly ve váš prospěch.


Byla odpověď příliš stručná a vy potřebujete více informací? Tak mě kontaktujte a můžeme se domluvit na osobním výkladu, ať už v psané formě a nebo v rámci online konzultace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *