Novoluní – trojice karet Sri Kalambai-Pada

Milí přátelé,

zdá se, že nás čeká zase pěkně náročný nov.

A tak si k němu pojďme vyložit oblíbený trojlístek, abychom se podívali, na co se máme zaměřit, k čemu nás ty hustohusté energie vybízí, čemu bude třeba postavit se tváří v tvář a co bude třeba si zpracovat, abychom tyto dny přežili bez šrámů na našem duševním zdraví 

Původně jsem vyložila jen tři karty, ale protože ráda myslím ve velkém, přidala jsem k nim nejprve druhou a pak i třetí řadu… a najednou z toho byla taková výkladová masala 

Takže máme vzkaz od indických Yogini Oracle, Čarodějnického tarotu a k tomu ještě od andělů Doreen Virtue . Tak tomu říkám pěkně nesourodá směs, ale jak tak na to koukám, funguje to skvěle, tak se máte na co těšit 🙂

Postup je stejný jako vždy, akorát si dnes nevybíráte jen jednu kartu, ale celý sloupec (jakože tři karty pod sebou  )

Můžete nebo nemusíte mít konkrétní otázku, pokud ano, zapamatujte si ji, ve výkladu na ni zazní odpověď. A pokud ne, nebojte, výklad můžete brát jako všeobecnou radu nebo inspiraci na následující období.


Odhalení trojice karet trojlístku


Jsem tady s očekávaným výkladem na dnešní novoluní. Tentokrát jste si vybírali ze tří sloupců složených z karet sady Yogini´s Oracle, The Witch Tarot a Andělských rad.

Sama jsem byla zvědavá, jestli tahle intuitivně vybraná kombinace nebude úplně šílená, ale k mému překvapení to během výkladu do sebe krásně zapadlo a vzájemně se doplňovalo.

Koneckonců, můžete posoudit sami, jak k vám dnešní „masala směs“ promlouvá 😊

Táhlo vás to nejvíc k poslednímu, pravému sloupci karet? Pak jste si intuitivně vybrali vzkaz trojice karet Sri Kalambai-Pada (Cílená akce), královna mečů a Zotavení.

Jméno Yoginí Sri Kalambai-Pada pochází ze slova „kadamba“, což znamená šíp.

Metafora luku a šípu je často používána jako symbol úspěšné akce a také spojení těla a mysli. Šíp je naše mysl, která řídí tělo. Tělo je lukem, které dává šípu (mysli) oporu a sílu. Jeden bez druhého nemohou fungovat, jenom v dokonalé součinnosti je můžeme použít k dosažení cíle.

Mysl má přirozenou tendenci těkat z místa na místo, neustále běhat od jedné věci k druhé, nepokojně skákat zprava doleva, nahoru a dolů. Pokud správně využíváme práci s tělem, například pomocí dechových cvičení nebo jógových pozic, vytvoříme mysli solidní podporu k tomu, aby se uvolnila, zrelaxovala a místo ven se obrátila dovnitř.

To nám pomůže najít skutečný zdroj naší energie a také díky tomu dokážeme zažít dříve nepoznaný klid a vyrovnanost.

Teprve pak jsme připraveni dovolit své vnitřní energii, aby byla vyjádřena v úspěšné akci.

Možná to na první pohled zní trochu mysticky, ezo nebo jogínsky, ale nejsou v tom žádná kouzla, jen čisté pochopení toho, že nic, co vytvoří mysl, nemůže být zhmotněno do reálného světa bez fyzické akce. A že žádná akce nemůže být správně nasměrována, pokud nemá oporu ve vyrovnané, správně zacílené mysli.

Najděte si tedy pro sebe takovou metodu, která vám nejlépe pomůže propojit luk se šípem. Pro někoho to samozřejmě může být jóga, která je naprosto geniální v tom, jak je komplexní, ale i ti, kteří u ní trpí jako zvíře, mají mnoho jiných možností. Už jen třeba vědomá práce na zahrádce, kdy necháme naši mysl uvolněnou a klidnou, zatímco se ruce hrabou v hlíně, může být vrcholnou metodou harmonizace těla a mysli 😊

V každém případě se vám bude klidná a jasná mysl velmi hodit, protože v následujícím období energie přejí přímému přístupu a mysli ostré právě jako hrot šípu, který si najde svou cestu přesně do středu terče.

Tématy ve dnech ovlivněných energií probíhajícího novu jsou pravda, přímost a jasný rozum.

Královna mečů je ženou velmi nezávislou, obdařenou velkou jasností a břitkostí myšlenek, stejně jako zralostí a vyspělostí, založené na zkušenosti. Prošla si obdobím smutku a ztráty, ale ty ji nesrazily na kolena, naopak ji posílily a pomohly ji najít cestu k moudrosti a pochopení.

Navenek se může jevit přímá až za hranici únosnosti. Všechno říká na rovinu, přímo a bez konejšivých příběhů okolo. Nemá ve zvyku se s tím mazlit nebo být politicky korektní. Ptali jste se? Tak tady máte odpověď, a jestli se vám nelíbí, je to váš problém, měli jste si zvážit, zda jste připraveni unést pravdu.

Má taky velký smysl pro férovost a spravedlnost. Nikomu nenadržuje, ani sama sobě.

Její slova jsou jak ostří meče, který drží v rukou. Jasná, přímá, nezáludná. Ale někdy až vražedně zraňující.

Ve výkladu může tato karta odkazovat na konkrétní osobu, která se objevila ve vašem životě. Pokud ano, pak to bude výborná šéfová, poradkyně nebo vedoucí projektu. Jen byste si její slova neměli brát osobně a nechat se jimi pořezat. Ona to s vámi myslí dobře, ale není úplně zařízená na to, aby pečovala o vaše emoční potřeby. Její přímost může být osvěžující, ale ne vždycky máte náladu na takovou nekontrolovanou dávku kritičnosti.

Jako energie, která charakterizuje to, co se děje ve vás a kolem vás, je vyjádřená zvýšenu schopností vidět věci jasně, v pravém světle. Váš mozek funguje na plné obrátky, třídí od sebe to podstatné a to, co už se vám nehodí k použití. Nemilosrdně odděluje to funkční, od toho, co už se přežilo.

Tenhle svěží vítr může být nesmírně produktivní a obohacující, ale dejte si pozor, abyste se nerozjeli až moc. Obalte svou potřebu věci racionálně porcovat na úhledné balíčky trochou soucitu, tolerance a měkkosti.

Připomínejte sami sobě, že věci nejsou černobílé a nechte si prostor i pro nějaké méně definované odstíny. A hlavně nezapomeňte, že ne všichni kolem vás jsou naladěni na to, abyste jim vyjevili čistu a nefiltrovanou pravdu a hodili jim ji do tváře, ať si ji nějak zpracují a popasují se s ní, jak nejlépe dovedou.

Zkuste propojit jasnou a racionální mysl s kapkou jemnosti a porozumění pro lidské slabosti, a pak to bude přesně ten ideální koktejl, který vám pomůže dosáhnout toho, co chcete, ale bez toho, abyste za sebou nechali ostatní lidi v slzách.

Pokud jste naopak ve fázi, kdy potřebujete vedení a radu, hledejte na místech, kde vám nikdo nebude zbytečně mazat med kolem úst a hezky zpříma vás postaví před fakta, data a statistické výstupy, bez omáčky a pěkně až na kost. Možná to nebude úplně příjemné, o to víc to ale bude prospěšné a funkční.

(Osobní poznámka: pokud se dnes chystáte pracovat s aspekty božství skrze nějaký pantheon, volte si primárně ty bohy a bohyně, co třímají sekáčky, meče a jiné ostré předměty. Dozvíte se od nich přesně to, co potřebujete. Jen pak nefňukejte, že toho bylo moc. To, co se dozvíte, může zatnout ostří do živého. Ale troufnete-li si tomu čelit, může vás to výrazně a pozitivně nakopnout na cestě vnitřního rozvoje.)

Ptali jste se při pohledu na sloupec karet na něco konkrétního, co se týká vaší osobní situace? Andělské karty přicházejí se vzkazem: nastává období zotavení a léčení.

Cokoliv řešíte, s čímkoliv se nyní potýkáte, všechno nakonec bude vyléčeno, zahojeno a uzdraveno.  Jen tomu musíte dát dostatek času, a hlavně ho musíte dopřát sami sobě, abyste se zase mohli postavit na nohy plni síly a nově nabyté energie.

Je to na dobré cestě. Pracujte s vděčností, zaměřte se na hojnost, kterou vám vesmír nabízí.

Brzo nastane čas plánovat novou fázi svého života.


Rádi byste se zeptali na další podrobnosti? Nebo hledáte další odpovědi? Napište mi a můžeme si spolu domluvit individuální výklad nebo to všechno probrat v rámci online či telefonické konzultace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *