Druhý balíček – křišťál, Valpuržina noc, devět karet

Milí přátelé,

tak zatím to vypadá, že Valpuržinu noc/ Beltaie budeme všichni slavit doma, schovaní před nepřízní počasí.

Nicméně, jaký si to uděláš, takový to máš, takže věřím, že si to všichni uděláme hezké 

A co na to karty? Jak jsem slíbila, dnes přináším výklad, který se týká témat tohoto svátku Kola roku: lásky, sexuality a potažmo i plodnosti 

Sice to na první pohled vypadá jako trojlístek, ale dnes to nejsou ani tři, ani šest, ale rovnou devět karet, co jsem pro vás připravila  (To už je promo jako z telemarketingu, že? 

Abyste to měli opravdu kompletní, použila jsem výklad ze všech karet, které poslední dobou nejčastěji používám k osobním výkladům 

Takže na první místě je trojice karet Lenormand. Pro každý výklad jsem použila jiný balíček, abych zachovala úplnost sdělení (přece jen, Lenormandů je “jen” 36, a kdybych pro každý výklad tři odebrala, na ty poslední toho moc nezbude a kdyby se nějaká karta chtěla opakovat, nemá šanci )

Pak přišel na řadu Tarot, po něm Angels and Ancestors Oracle, Magické dimenze a Karty Sebeléčení.

A na závěr, jako třešničky na dortu dvě další karty – Andělské pro odpověď na konkrétní otázku týkající se vašeho milostného a sexuálního života, a Karty Bohyní, které vám doporučí, se kterou bohyní (nebo chcete-li aspektem ženské energie) byste v tomto období měli pracovat.

Obsáhlejší to už to snad ani být nemůže, takže vybírejte, který z balíčků vás nejvíce přitahuje, a zítra se můžete těšit na odhalení 


Odhalení trojice karet trojlístku


Loučení a ztráta nejsou úplně příjemné záležitosti. Někdy je ale nezbytné vytvořit prostor pro nové věci, situace a vztahy, a to nelze bez toho, abychom pustili ty, co už v našem životě posloužily svému účelu.

Abychom se otevřeli novým zkušenostem, musíme nejprve najít skutečný zdroj svých nejistot a obav. 

A pak si dopřát čas na zotavenou, zbavit se všeho, co zatěžuje naše tělo a mysl, a využít nekonečné zdroje přírody k očistě a obnově. 

My lidé máme rádi svoje jistoty, a jak hrozí, že nám je někdo nebo něco vezme, prožíváme to velmi úkorně. Navzdory tomu, že naše hlava ví, že k životu patří i ztráty, konce a loučení, srdce tento fakt přijímá jen velmi obtížně.

Někdy, než k nám může přijít něco nového, svěžího a stimulujícího, musíme projít nelehkou a nepříliš vítanou cestou bolestného loučení se s tím, co už do našeho života nadále nepatří. A čím zoufaleji se snažíme to u sebe udržet, tím jen prodlužujeme agonii, která tento nutný konec doprovází.

Něco ve vašem životě končí. Možná vztah, možná nějaká jeho fáze, která už není životaschopná, a musí uvolnit místo něčemu, co pro vás bude fungovat lépe. V každém případě to není konec, který by přinesl okamžitou úlevu. Není to nic, co byste odhodili s lehkostí a pak si mohli oddechnout, že se cítíte volní a svobodní.

Tahle ztráta je něco, co prostě musí přebolet, a než se tak stane, přináší s sebou pocit nemilovanosti, odmítnutí, hluboké krize, melancholie a možná i poněkud depresivní náladu. 

Komunikace s někým, na kom vám záleželo, může ustrnout na bodě mrazu, nebo se dočkáte nepříjemných zpráv, které byste raději neslyšeli. 

A i když z dlouhodobého pohledu a objektivního nadhledu možná nakonec celou situaci zhodnotíte jako prospěšnou či nutnou, radovat se v jejím průběhu vám bude dost zatěžko.

Pokud jste v období života, kdy partnera nemáte, můžete čelit pocitu frustrace a zklamání, můžete se utvrdit v dojmu, že jste opuštění a nechtění a že lásku a milostné vztahy od sebe spíše odpuzujte, než že byste je přitahovali.

V tuhle chvíli, víc než kdy jindy, potřebujete dát sami sobě povolení nechat se opečovávat… anebo opečovat sami sebe. Síly jara jsou na vrcholu, půda je plodná a připravená, všechno kolem je v plném květu a rozpuku, a tak se neváhejte svěřit do péče matky Země, napojit se na její léčivé a uzdravující energie.

Doslova se uzemněte. Dotýkejte se holýma rukama a bosýma nohama půdy, choďte bez bot po trávě, vnímejte stromy a rostliny kolem sebe, nechte na sebe působit životadárnou sílu přírody. 

Tohle je přesně ta správná terapie, která vám pomůže naladit se na vnitřní klid, čelit úzkosti, strachu a obavám z budoucnosti.

Karta Matky Země vás zve, abyste přijali její sílu. Radí vám také, abyste zapátrali, zda vaše případné potíže nebo nedorozumění, která máte v současných vztazích, mohou pramenit z nedořešených citových zranění způsobených vztahem k vaší matce. Možná někde v počátcích vašeho života bylo zaseté semínko nejistoty, obavy z nepřijetí, strachu z odmítnutí…

Matky jsou zdrojem pocitu bezpečí, jsou těmi, které nás jako první a často jediné milují a akceptují bez podmínek. Zkoumejte vaše pouto s matkou, a pokud zjistíte, že je to vztah, odkud pramení vaše potíže s pocitem základní jistoty a bezpečí v životě, hledejte další cesty, jak s tímto poznáním pracovat. 

Možná zjistíte, že jste v bodě svého života, kdy se minulost stýká s budoucností, kdy přístup, který je zapotřebí zvolit, abyste se mohli posunout dál, bude vyžadovat větší komplexnost a možná i ponor do hlubin, kdy se vaše současná situace teprve formovala ve svých počátcích.

Něco ve vašem životě dospělo do bodu, kdy je přímo nezbytné se rozloučit a nechat to jít. Ale když už tento proces nastává, lze ho pojmout i tak, abyste dokázali pustit a propustit pocity, hluboká zranění a traumata, která si s sebou už nesete nějakou dobu a která vás tíží a brání vám žít život radostně a naplno.

Když něco končí, je těžké uvěřit, že na nás čeká něco nového a lepšího. Takové sliby mohou znít jako snaha o plané konejšení, jako chlácholivé řeči, jejichž účelem je dodat naději, ale vlastně nejsou založena na realitě.

Přesto všechno ve výkladu, který jste si intuitivně vybrali, naznačuje, že pokud se vám podaří nechat ze svého života něco odejít, vytvoříte tím prostor pro novou příležitost, která už je pro vás nachystaná a jen čeká, až se jí konečně otevřete. 

Je k vám přitahován někdo, nějaká zvláštní a speciální bytost, jejímž úkolem je výrazně a zásadně ovlivnit váš život. Může samozřejmě přijít jako partner, jako osoba, s níž budete ve vztahu, ale může to být kdokoliv, kdo vám pomůže naladit se na vibraci lásky, nebo pokud to na vás zní příliš ezotericky, tak kdo vám pomůže otevřít své srdce, aby bylo schopné přijímat a dávat lásku bez omezení.

Zapomeňte na pocity selhání, na to, že se vám něco nepovedlo nebo že jste něco ztratili vlastní vinou. Nenechte se přesvědčit, že chyba je na vaší straně. I když to může znít jako nesnadný úkol, přijměte tuto situaci s důvěrou a bez pochybností.

Karta s názvem Slib vám navrhuje práci s rodochrozitem, který dodává energii, uklidňuje tělo a emoce. Zbavuje také stresu a přináší lásku a soucit. Léčí následky sexuálního zneužití, pomáhá srdci smířit se s odmítáním a bolestí. 

Z esenciálních olejů by vám mohla pomoci damascénská růže.

Do několika měsíců. To je odpověď na otázku, kterou jste kartám položili.

To, na co se ptáte, se stane v řádu několika měsíců, a věřte, že toto načasování je perfektní. 

Než se všechny kousky skládačky poskládají tak, aby byl výsledek přesně takový, aby vám to přineslo co největší prospěch, bude to chvíli trvat, ale trpělivost se v tomto případě víc než vyplatí.

Která z bohyní se skrze karty hlásí o slovo a nabízí vám svou láskyplnou pomoc a podporu? Je to Coventina, keltská bohyně vod, jež ochraňuje vodní toky a jejich obyvatele. 

Nastal čas na očistu a detoxikaci, a to na všech úrovních, nejen na té fyzické, ale také očistu duše, mysli a v neposlední řadě i řeči, protože jsou to právě naše myšlenky a slova, kterými formujeme svou realitu.

Dlouho jste ignorovali signály těla a zapomínali na jeho potřeby. Nyní je čas to napravit. Odlehčete své stravě, zkuste alespoň dočasně přestat konzumovat maso a živočišné produkty.

Změňte svůj životní styl, nezapomínejte na zdravý pohyb. 

A hlavně pomozte své mysli očistit se od toxických a negativních myšlenek, kterými je zahlcena. Očista mimo jiné znamená také čistě neboli pozitivně myslet a mluvit.

Užijte si krásnou, magickou noc, a pokud je něco, čeho se potřebujete zbavit a očistit se od toho, abyste mohli s láskou a radostí přijmout nové věci do života, využijte tento výjimečný čas třeba pro rituál, kdy spálíte v ohni vše, co vám neslouží a neprospívá.


A pokud cítíte, že potřebujete nasměrovat, abyste našli cestu, kudy dál, napište mi, a v rámci výkladu nebo online konzultace můžeme společně najít odpovědi na vaše otázky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *