Třetí balíček – růženín, Valpuržina noc, devět karet

Milí přátelé,

tak zatím to vypadá, že Valpuržinu noc/ Beltaie budeme všichni slavit doma, schovaní před nepřízní počasí.

Nicméně, jaký si to uděláš, takový to máš, takže věřím, že si to všichni uděláme hezké 

A co na to karty? Jak jsem slíbila, dnes přináším výklad, který se týká témat tohoto svátku Kola roku: lásky, sexuality a potažmo i plodnosti 

Sice to na první pohled vypadá jako trojlístek, ale dnes to nejsou ani tři, ani šest, ale rovnou devět karet, co jsem pro vás připravila  (To už je promo jako z telemarketingu, že? 

Abyste to měli opravdu kompletní, použila jsem výklad ze všech karet, které poslední dobou nejčastěji používám k osobním výkladům 

Takže na první místě je trojice karet Lenormand. Pro každý výklad jsem použila jiný balíček, abych zachovala úplnost sdělení (přece jen, Lenormandů je “jen” 36, a kdybych pro každý výklad tři odebrala, na ty poslední toho moc nezbude a kdyby se nějaká karta chtěla opakovat, nemá šanci )

Pak přišel na řadu Tarot, po něm Angels and Ancestors Oracle, Magické dimenze a Karty Sebeléčení.

A na závěr, jako třešničky na dortu dvě další karty – Andělské pro odpověď na konkrétní otázku týkající se vašeho milostného a sexuálního života, a Karty Bohyní, které vám doporučí, se kterou bohyní (nebo chcete-li aspektem ženské energie) byste v tomto období měli pracovat.

Obsáhlejší to už to snad ani být nemůže, takže vybírejte, který z balíčků vás nejvíce přitahuje, a zítra se můžete těšit na odhalení 


Odhalení trojice karet trojlístku


Navzdory tomu, že vás společenský okruh nebo sociální bublina, v níž se nacházíte, může v tuto chvíli připomínat stojaté vody nebo dokonce trochu nezdravě vyhlížející tůňku bez života, pokud se rozhodnete převzít zodpovědnost za svůj život a přestanete odkládat své plány, čeká vás hojnost a nadbytek všeho druhu. 

Abyste se mohli napojit na plodné energie tohoto období kolem svátku Beltaine a využít je ve svůj prospěch, budete muset projevit ochotu zariskovat a skočit do neznáma.

Dávání a braní jsou témata, která patří ke každému vztahu. Bez jejich rovnováhy vlastně žádný vztah nemůže skutečně fungovat, z dlouhodobého hlediska je naprosto neúnosné, aby jeden z partnerů investoval podstatně více, než ten druhý.  

Je to stejné jako s dýcháním, nemůžete upřednostňovat nádech na úkor výdechu, oba musí být v rovnováze, abyste zachovali proud energie.

To je ale fakt, na který ve vztazích často zapomínáme. Často máme pocit, že je naším úkolem dávat všechno, co máme, zatímco pro sebe očekáváme jen málo. Anebo jsme ve fázi, že si svoje potřeby sice uvědomujeme, ale nedokážeme je jasně formulovat, nedokážeme si říci, co potřebujeme. A tak zklamaně čekáme, v marné naději, že nám protějšek dokáže přečíst myšlenky a dát nám to, po čem toužíme. 

Dávat však můžeme jenom z nadbytku, nikoliv z povinnosti nebo pocitu, že pokud se rozdáme, zajistíme si tak lásku a náklonnost ostatních. 

A naopak, pokud máme vnitřní problém přijímat, pokud sami sobě nedovolíme nastavit se to “přijímacího módu”, jen těžko se můžeme divit, že zůstaneme s prázdnýma rukama a pocitem, že se na nás zase zapomnělo.

Stejně tak k sobě z místa, kde se cítíme v nedostatku, nemůžeme přivolat nadbytek, a pokud něco nutně potřebujeme a máme to nastavené tak, že nedostaneme-li to, nebudeme šťastní, budeme na všechno, po čem toužíme, působit spíš jako repelent, než zdroj světla, ke kterému se všechno slétá.

Nastávající období vás vybízí, abyste konečně přestali mlžit, abyste nechodili kolem horké kaše a opatrně nenaznačovali, co byste možná a asi a skoro chtěli, ale hezky nahlas, zřetelně a srozumitelně si o to řekli. A je v zásadě jedno, zda tento požadavek komunikujete se svým partnerem nebo s vesmírem, od kterého si přejete, aby přetavil vaše přání v reálnou, vyřízenou a doručenou objednávku.

A pokud máte pocit, že s vámi někdo nezachází tak, jak si zasloužíte, přestaňte si hrát na oběť, přestaňte se krčit v koutě, ale postavte se sami za sebe a vymezte se vůči takovému jednání. Není nutné jít do konfliktu, dokonce je to zbytečné. Uvěřte tomu, že máte potřebnou autoritu a sílu, a nebude nutné, abyste běhali kolem dokola a štěkali jako malý zuřivý pejsek. 

Někdy to opravdu stačí jen říci v klidu a jasně.

Opanujte situaci, nikoliv agresivitou, ale silou svého vnitřního přesvědčení, že máte nárok na svou pravdu a na svůj pohled na věc.

Nastal čas, abyste se přestali držet zpátky. Zkuste nad věcmi tolik nepřemýšlet, nerozebírat je do posledního detailu a plánovat každou maličkost.

Venku je krásně, meze jsou teplé, jaro je v plném rozpuku, a tak se poddejte té úžasné plodné energii a rozběhněte se vstříc svým snům a touhám. 

Užijte si dobrodružství, nevinné a radostné objevování nových možností, kterému se oddáte s dětským, čistým nadšením. Je čas dát prostor své hravosti, experimentovat, zkoumat a zkoušet nové věci.

A tohle objevování se týká i sexuální roviny vaší bytosti, bez ohledu na to, zda jste aktuálně ve vztahu, či sami. 

Beltaine vás přímo vybízí, abyste do sebe vpustili jeho životadárnou, smyslnou a vášnivou atmosféru. Nechte se opojit vzrušením a odhoďte zábrany, které stojí mezi vámi a naplněním toho, po čem toužíte.

Do vašeho života se chystá vstoupit něco nového. Přivítejte to!

S nalezením cesty ke kreativitě by vám mohly pomoci charoit (nebo také čaroit) a morganit. Z esenciálních olejů je vhodný vratič obecný.

V každém případě, pokud se chcete pohnout z místa a vychutnat si svěží chuť nových začátků, musíte přestat odkládat stranou to, co jste měli udělat, ale pořád na to nebyl čas a kapacita. Prokrastinace vám podráží nohy v běhu, a tak se podívejte na to, co musí být vyřízeno a uděláno, a pusťte se bez odkladů do práce. Je nutné začít jednat, a to teď hned. 

Hojnost. To slovo už tu zaznělo a je to také název karty, která vám přináší odpověď na to, na co jste se ptali. 

Do vašeho života si najde cestu hojnost, nadbytek a prosperita. Otevřete svou náruč a přijměte to, co si přejete, s vděčností. 

Bohyně Aine se ve výkladu objevuje, aby vás podpořila v odhodlání skočit do neznáma. 

Radí vám, abyste se nebáli riskovat a následovali touhy vašeho srdce. Nerozhodnost je  zkázou nadšení. Neobávejte se toho, že učiníte chybné rozhodnutí, obávejte se toho, že neučiníte vůbec žádné! 

Aine je mocná keltská bohyně a vílí královna. Pomáhá s růstem úrody a dohlíží na zvířata.

Vy se na ni můžete obrátit, kdykoliv potřebujete podporu, radu a povzbuzení, abyste se nebáli riskovat. 

Využijte její pomoc, nalaďte se na své touhy a uskutečněte všechny nezbytné kroky k jejich naplnění. 

Vychutnejte si naplno magické energie dnešní noci, hrajte si, experimentujte a vyslyšte volání svých tužeb.


A pokud je přece jenom, co vám brání je následovat, napište mi, a můžeme se pokusit najít způsob, jak tyto zábrany odstranit, společně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *