Týdenní výklad (4.5.-10.5.2020)

Krásné pondělí, milí přátelé,

přichází nový týden a s ním i pravidelný týdenní výklad 🙂

Poslední dobou mám problém rozhodnout se, který balíček použít, tak kombinuji víc sad v jednom výkladu, a zatím to kupodivu funguje.

A tak se pojďme podívat, jak k nám promluví trojice karet z Angles and Ancestors Oracle, Magických dimenzí a Orákula duše zvířat (kdo sledoval rozbalování Beltane boxu od Cottage Witch Apothecary, tak ví, že nad kartou z posledního balíčku, která byla součástí boxu, jsem pronesla, že je asi bohužel potřebuji… a ti, kdo mě už znají, jistě pochopili, že hned následující den jsem si je šla objednat 😀 )

V následujících dnech bychom měli dát prostor tomu, abychom si uvědomili naše silné stránky, zejména ty, jež se v nás rozvinuly díky překonání nespočetných překážek a obtíží, které nás v životě potkaly.

Díky tomu, co jsme zažili a co jsme museli zvládnout, jsme nyní silnější a odolnější než dřív. Všechno, co nás potkalo, nakonec posloužilo k našemu rozvoji a k tomu, že jsme nyní takoví, jací jsme.

Jsme úžasné bytosti, které prošly náročnými zkouškami a obtížemi a rozvinuly se v mnoha různých ohledech.

Nastává čas ocenit tyto lekce a především ocenit sebe sama za to, kam jsme došli. Jedině pokud sami sobě přiznáme zásluhy za to, co jsme dokázali, ukážeme naše nabyté kvality i ostatním lidem a dovolíme jim je poznat.

Víc než kdy jindy je důležité ignorovat hlas pochybnosti, který se nás snaží strhnout k negativnímu způsobu myšlení. Všechny strachy, zmatky a nejistoty je třeba položit stranou a nenechat se jimi vyvést z míry.

A nastavit se do ignoračního módu je třeba i k informacím z vnějšku, které se nás snaží zpochybnit, nebo lapit do stojatých vod nízkých vibrací. Abychom rozpoznali vlastní potenciál, musíme svou mysl a duši očistit od veškeré nepříznivé mentální a emoční energie.

Nezapomeňte, že žádná zkušenost, kterou jste v životě prošli, žádná bolest, již jste prožili a žádné trápení, kterému jste museli čelit, nebylo marné.

Duch supa nám připomíná, že všechno, co se zdá shnilé a odporné, může být proměněno na něco užitečného a prospěšného. A to platí i o všem, co jste prožili a čím jste v životě prošli.

Nic není zbytečné. Pokud vše, co vás v minulosti zranilo, integrujete do svého života a vytěžíte z toho maximum, zjistíte, že to není nepotřebný odpad, ale prospěšné hnojivo, které pomůže vyklíčit semínkům vašich nových životních záměrů.

Rozvíjejte svůj potenciál, buďte sami k sobě laskaví a nezapomeňte se aspoň jednou denně pochválit a aspoň jednou denně si připomenout, za co všechno jste vděční.

Nezapomeňte, že z astronomického pohledu nastává letos Beltane až zítra, takže kdo neslavil minulý týden, má šanci to napravit. A kdo slavil, může si přidat další kolo, což se vždycky hodí 🙂

A k tomu nás zase ve čtvrtek čeká úplněk, tak bych si tipla, že nudit se rozhodně nebudeme 🙂

Ať se vám tento týden daří 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *