První balíček – výklad pro úplněk ve Štíru – jak naplnit své touhy?

Milí přátelé, dnes v 12:45 vrcholí úplněk, tentokrát ve vodním znamení Štíra. 

Květnový úplněk je také označován jako květný nebo květinový, a důvod je jasný na první dobrou.

Všechno je v plném květu a rozpuku, a to nejen v přírodě, ale i v nás samých (ostatně, jsme také součástí přírody, i když tento fakt často ignorujeme).

Štír je znamení velmi citlivé a citové, intenzivní a vášnivé. A tak můžeme jeho energii využít v napojení se na své nejhlubší touhy.

A právě našich tužeb, toho, jak je realizovat, se týká aktuální úplňkový výklad.

Vyberte si z trojlístku ten balíček, který vás nejvíc přitahuje. Pak se podívejte na odhalení v samostatném výkladu.


Odhalení trojice karet


Ať už je předmětem vaší touhy jiná osoba, věc či idea, volte způsob, jak tuto touhu naplnit, moudře a zodpovědně. Naslouchejte hlasu svého srdce, ale neopomíjejte ani fakta a logickou analýzu.

Jste vyzbrojeni darem půvabu a krásy, připraveni oddat se lásce ve všech podobách, od lásky ke konkrétní osobě, přes přátelství až k sebelásku, nebo dokonce té nejvyšší formě lásky – rozpuštění ega v božské jednotě. 

Yogini Sri Vichitra-Pada jen ztělesněním šarmu, krásy a půvabu.

Její podoba odráží všechny barvy universa, je esencí čistého půvabu, jež se manifestuje bez jakýchkoliv mentálních omezení. 

Stejně jako ostatní Yoginí se zvířecí hlavou, i Sri Vichitra-Pada reprezentuje odstranění intelektu a ega.

Květina, kterou drží na úrovni hrudi, pomáhá harmonizovat srdeční a krční čakry.

Sri Vichitra-Pada vás vybízí, abyste nalezli a ocenili svou vlastní krásu, a to nejen na fyzické úrovni, ale i na rovinách mysli a srdce.

Tarotová karta Milenci je zosobněná dvojicí Rádhy a Krišny, páru, který představuje jeden z největších milostných příběhů všech mytologií světa. 

Jejich nesmrtelná láska symbolizuje spojení mužského a ženského principu, propojení individuálního s božským.

Milenci ukazují spojení protikladů, jsou ale zároveň připomínkou důležité volby, které budete čelit, volby, kterou vám předkládá vaše touha. 

V procesu rozhodování se co nejvíce nalaďte na hlas, kterým k vám promlouvá vaše vlastní srdce. Budete-li jednat z pozice lásky a s láskyplnou motivací, jste na správné cestě, ať už se rozhodnete jakkoliv. 

Rozhodujte se zodpovědně, ale také s odvahou a vírou, že vaše rozhodnutí jsou správná.

Nastává rovněž čas prozkoumat myšlenku, jak vás láska k druhým ovlivňuje. Přibližuje vás k tomu, čím jste, k vaší skutečné podstatě, nebo vás od ní spíše vzdaluje? Odpověď, která se objeví, může být cenným vodítkem v procesu volby, který vás čeká. 

Nezapomeňte, že skutečná moudrost v sobě snoubí jak intuici a poznání z úrovně srdce, tak schopnost analýzy a práce s fakty, Neuzavírejte se ani jedné z těchto stránek, pokuste se je uvést do co největší harmonie. 

Nenechte se zahltit city, ale nedovolte ani myšlenkám, aby vás vodily dokola v začarovaném kruhu, kdy se snažíte vyřešit situaci pouze pomocí chladné logiky a rozumu.

Uvolněte svou mysl a místo toho, abyste se jako lovecký pes honili za správným řešením, nechte ho přijít k sobě. 

Odpovědi na to, jak dosáhnout, po čem toužíte, už máte dávno ukryté na dně své duše.  


Inspiroval vás dnešní výklad a rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte mě a můžeme se domluvit na online konzultaci nebo osobním výkladu, kde se společně můžeme podívat na jakékoliv životní téma, které aktuálně řešíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *