Třetí balíček – výklad pro úplněk ve Štíru – jak naplnit své touhy?

Milí přátelé, dnes v 12:45 vrcholí úplněk, tentokrát ve vodním znamení Štíra. 

Květnový úplněk je také označován jako květný nebo květinový, a důvod je jasný na první dobrou.

Všechno je v plném květu a rozpuku, a to nejen v přírodě, ale i v nás samých (ostatně, jsme také součástí přírody, i když tento fakt často ignorujeme).

Štír je znamení velmi citlivé a citové, intenzivní a vášnivé. A tak můžeme jeho energii využít v napojení se na své nejhlubší touhy.

A právě našich tužeb, toho, jak je realizovat, se týká aktuální úplňkový výklad.

Vyberte si z trojlístku ten balíček, který vás nejvíc přitahuje. Pak se podívejte na odhalení v samostatném výkladu.


Odhalení trojice karet


Podstatou naší existence je neustále se opakující cyklus vzniku a zániku. Některé změny přicházejí pozvolna, jiné jsou nečekané, doslova jak pád z výšky přímo na hlavu. 

Každá taková změna nám ale zároveň dává příležitost zbavit se toho, co už v našem životě neslouží, nekompromisně odseknout všechno, co nás drží na místě a zabraňuje našemu rozvoji.

Abyste mohli naplnit svou tohu, budete čelit výzvě v podobě nutnosti začít ve vašem životě něco dělat radikálně jinak, drasticky změnit své vnímání a nelítostně vyházet všechen nepořádek ze škatulek vaší mysli. 

Yogini Aksobhya-Pada zosobňuje neporazitelný klid mysli.

Je doprovázena mýtickou bytostí podobnou krokodýlovi s hadím jazykem, která symbolizuje stvoření jevů a jejich rozpuštění, cyklus neustálého vzniku a zániku.

Díky pochopení toho, že tento proces je zcela přirozený a nezbytný, nám dává sílu a klid v situacích, kdy jsme nuceni čelit nečekaným změnám.

A právě těch si na své cestě k realizaci toho, po čem toužíte, užijete víc, než by vám bylo libo. Než se vůbec pustíte do zhmotnění svého záměru, budete muset osekat až na kost všechno, čemu jste dosud věřili, co jste předpokládali a co jste považovali za dané a neměnné. 

A pokud to neučiníte dobrovolně a vědomě, připravte se na to, že vám s tím vesmír rád pomůže a udělá čistku ve vašem životě i bez vašeho svolení a informovaného souhlasu.

Některé změny přicházejí, aby otřásly naším dosavadním způsobem života, aby nelítostně převrátily naruby naše mentální vzorce a systém víry. 

Je vždy na nás, jak si tento proces generálního úklidu pro sebe vyhodnotíme. Příjemné to většinou není. Ale z druhé strany, možná už bylo načase, možná je to i přes všechny ty ne úplně příjemné průvodní jevy, nakonec ku prospěchu věcí.

Když se boří staré struktury, může to být velký otřes, ale na troskách toho, co zůstalo, může vzniknout něco docela nového – a možná lepšího.

Věž vás vybízí, abyste zatřásli svým životem, abyste v něm spáchali brutální úklid. Podívejte se na to, co si o věcech myslíte, čemu věříte a co předpokládáte. Má to ve vašem životě ještě význam, nebo to patří na smetiště mezi nefunkční a zastaralý odpad? 

A co vás způsob života? Nezasekli jste se na mělčině, nepřešlapujete náhodou v nánosu bahýnka, které sice zapáchá, ale alespoň příjemně hřeje? 

Osvoboďte se od toho, co už nemáte zapotřebí.

Najděte svou vlastní hodnotu v tom, kým skutečně jste, ne v tom, co od vás čekají druzí. Jenom pokud budete sami sebou, můžete najít sílu a odhodlání jít si za tím, po čem toužíte, bez ohlížení se na to, co si o tom myslí a soudí ostatní.

Poddejte se změně a nelpěte na svých představách. Pak pro vás každá změna může být pokrokem, nikoliv ztrátou. 


Inspiroval vás dnešní výklad a rádi byste se dozvěděli více? Je nějaké téma, které aktuálně řešíte a a potřebujete s ním pomoci? Napište mi a objednejte si osobní výklad nebo online konzultaci. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *