Týdenní výklad (18.5.-24.5.2020)

Milí přátelé,
květen se překlopil do druhé poloviny, dva měsíce koronakrize jsou už za námi, pro rodiče většiny školáků tu zůstává výhled na dalších šest týdnů v režimu distanční výuky, návrat k „normalitě“ (záměrně píšu v uvozovkách, protože na žádné návraty k normalitě moc nevěřím) jde zatím dost ztuha… no, tak ještě že počasí se tváří, že by se konečně chtělo začít chovat adekvátně datu v kalendáři 😊

A co na to karty? Jak to vidí s energiemi, které nás budou ovlivňovat tento týden? Zdá se, že potvrzují tu retro diskotéku, co nám na obloze hrají planety 😊 O výzvy prostě nebude nouze, natož abychom si užili chvíli klidného spočinutí a harmonické idyly.

Dnes jsem sáhla po runových kartách, asi jsem podvědomě cítila, že na nějaké chlácholení pěkných karet s barevnými obrázky to aktuálně není, že sdělení, které se k nám má dostat, musí být přímé, jasné a poněkud drsné, prostě pěkně po seversku, bez líbivých řečí okolo.

Trojici run, která nám vyšla, bych stručně shrnula asi takto. Přestože svět kolem nás zdaleka nepřipomíná to, na co jsme zvyklí, a zvenčí se toho na nás valí víc, než by nám bylo milé, přestože se zdá, že nic z toho nemáme pod kontrolou, máme sílu a kapacitu, abychom těmto otřesům a silám chaosu čelili.
Měli bychom se však mít velmi na pozoru před tendencí řešit přicházející výzvy silou. Rozhodně není čas bušit do zavřených dveří hlava nehlava, poddat se agresivitě nebo touze po konfliktu. Snaha pokusit se změřit s přicházející situací síly, hrát hru na to kdo s koho, by se nám nemusela vyplatit.
Řešením je dát na chvíli problémy k ledu, zchladit emoce a když to bude potřeba, dát si klidně i studený obklad na čelo, dokud nás ta bojovná nálada nepřejde a my se nebudeme schopni podívat na to, co se děje, v klidu a bez potřeby vytvářet zbytečná dramata.
Stejně nemá cenu se pokoušet vyřešit něco, co není zralé k vyřešení. Někdy je prostě třeba dát si chvíli odstup, nechat to tak, jak to je, a vyčkat na vhodnější příležitost.
Ona nakonec přijde, v ten pravý čas.

Nezapomeňte, že ať se kolem nás děje cokoliv, pokud dokážeme vědomě pracovat s myšlenkou, že nikoliv osud, ale my sami píšeme scénář svého života, můžeme z každé situace, i z té nejnáročnější vytěžit něco, co nám přinese prospěch.

A kdybyste přece jen potřebovali nasměrovat nebo probrat to, co vás tíží, dejte mi vědět do zpráv, ať se můžeme domluvit na online konzultaci nebo výkladu z karet 😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *