Týdenní výklad (25.5.-31.5.2020)

Milí přátelé,

Se začátkem nového týdne tu opět máme výklad z karet. Dnes jsem použila tři balíčky, jejichž autorkou nebo spoluautorkou je Collette Baron-Reid, a tak věřím, že to k sobě bude pěkně ladit 😊

A jak to tedy s energiemi následujících dní vypadá?

Dolní svět je místo našeho kolektivního nevědomí. Místo, kde se můžete setkat se svými démony, zjistit, co potřebují, věnovat jim pozornost a péči a díky tomu je transformovat v něco, co ve vašem životě bude fungovat nikoliv jako jed, ale jako lék.

Nastal čas, abyste z hlubin svého podvědomí vynesli na světlo všechny skryté poklady, abyste se poučili ze své minulosti a zužitkovali tuto zkušenost co nejlépe ve prospěch své budoucnosti.

Největší cennost, kterou při tomto hledání můžete objevit, je vaše vlastní autentické já. Hýčkejte ho a chraňte ho, nenechte se o něj připravit jen proto, abyste se zalíbili nebo zavděčili ostatním.

Nacházíte se v meziprostoru mezi tím, co bylo, a tím, co bude. Minulost už neexistuje a budoucnost se ještě nestala. Vše, co máte, je přítomný okamžik.

Využijte ho co nejlépe. Nelpěte na minulosti, ani se nepoddávejte obavám z budoucnosti. Balancuje mezi nimi a užívejte si nové příležitosti a možnosti, které k vám přicházejí.
Duch plameňáka přináší zvýšenou kreativitu a tvořivost. Ty se vám budou hodit při vytváření budoucnosti, kde budete žít život podle svých nejlepších představ.

Zatím ale spočíváte v mezistavu, který vyžaduje vyrovnanou mysl a otevřený přístup. Než se vaše plány zrealizují, bude potřeba se toho ještě hodně naučit.

Vlídná zahradnice je tu proto, aby vám připomněla, že máte možnost být vědomými tvůrci svého života.

Všechno, co vysíláte do světa, se stává vaší realitou. Buďte si vědomi svých myšlenek a pocitů, neboť ony jsou semínky, ze kterých vyklíčí situace, s nimiž se budete potkávat.

Dejte sami sobě svolení očekávat zázraky… a zázraky se začnou dít 😊

Užijte si krásný týden 😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *