Vzkaz od karet Magická říše a Hvězdná matka

Milí přátelé,

dnes v 6:44 nastal úplněk v Kozorohu, a tak jsem jako vždy vyložila oblíbený karetní trojlístek, který by nám měl zodpovědět otázku, jak využít aktuální energie a co je v našem životě zapotřebí transformovat 🙂

Postup je jednoduchý. Vyberte si tu trojici karet, míněno trojici ve sloupci, jakože ty tři karty, co jsou pod sebou 🙂 Najděte si očima ten sloupeček, co vás bude nejvíce přitahovat nebo ve vás vyvolá nejsilnější pocity.

Poslední karta v každém sloupci je tu proto, aby vám zodpověděla konkrétní otázku – v tom případě se na tuto otázku soustřeďte při výběru.

Nemáte-li nic, na co se potřebujete zeptat, můžete při výkladu poslední kartu ignorovat, nebo si její odpověď dodatečně vztáhnout k vaší situaci.

Magická říše a Hvězdná matka

Odhalení trojice karet


Byl to druhý, prostřední sloupec, který si vyžádal vaši pozornost?

Pro dnešní úplněk k vám chtějí promluvit karty Magická říše a Hvězdná matka.

První karta se vztahuje k neviditelným a kouzelným sférám. Přichází, aby nám připomněla, že existuje svět, který nemůžeme pojmout našimi běžnými lidskými smysly, ale který kvůli tomu není o nic méně reálný než svět, v němž se běžně pohybujeme.

Čím více v existenci dimenzí, jež nejsou zachytitelné lidským zrakem, věříme, tím snazší přístup k nim máme.

Magická říše a Hvězdná matka

Bytosti, které jsou obyvatelé těchto míst, jsou připraveny s vámi navázat kontakt a komunikovat s vámi. 

Omezení, jež pociťujete, je pouhou iluzí. Jste mnohem mocnější a schopnější, než se domníváte.

Naslouchejte s otevřeným srdcem a bez posuzování či hodnocení zvukům kolem sebe. Napojte se na rytmus přírody. Dotýkejte se s láskou a péčí květin a stromů, našlapujte bosýma nohama na zemi pod vámi.

Jste připraveni vidět a slyšet, to, k čemu jste dosud byli slepí a hluší. Nastává čas změnit svůj pohled na to, co je to vlastně “realita”.

A při tom všem přichází také chvíle, kdy konečně můžete sami sobě dovolit odložit všechno, co vás tíží, ze svých beder. 

Všechny starosti, obavy, úzkosti a nejistoty, které s sebou vláčíte jako těžký batoh, je konečně načase nechat za sebou. Ať už jste se nechali přesvědčit vlastním pocitem viny či jste naslouchali někomu zvenčí, je čas pochopit, že jste uvěřili něčemu, co nedává žádný smysl.

Zkuste v sobě najít více soucitu s vaším tělem i duší. Děláte to nejlepší, co dovedete. A děláte to nejlépe, jak dovedete. 

Vaše schopnost milovat druhé je limitovaná schopností milovat sama sebe. Buďte k sobě laskaví a přestaňte po sobě vyžadovat nemožné. 

Odpusťte si vlastní chyby a omyly, přestaňte se bičovat za domnělá selhání a hlavně na sebe nenakládejte více, než unesete. 

Měli jste při výběru karet na mysli nějakou konkrétní otázku? 

Rozmyslete si to. Ještě své plány zkuste přehodnotit. Dejte si více času na rozhodovací proces, možná jste něco důležitého přehlédli. 

Nyní není ta správná chvíle pro změny, po nichž toužíte. Přijde lepší doba nebo si časem uvědomíte, že si přejete něco jiného.


Inspiroval vás dnešní výklad a rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte mě a můžeme se domluvit na online konzultaci nebo osobním výkladu, kde se společně můžeme podívat na jakékoliv životní téma, které aktuálně řešíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *