Vzkaz od karet Odraz pravdy a Sesterstvo růže

Milí přátelé,

dnes v 6:44 nastal úplněk v Kozorohu, a tak jsem jako vždy vyložila oblíbený karetní trojlístek, který by nám měl zodpovědět otázku, jak využít aktuální energie a co je v našem životě zapotřebí transformovat 🙂

Postup je jednoduchý. Vyberte si tu trojici karet, míněno trojici ve sloupci, jakože ty tři karty, co jsou pod sebou 🙂 Najděte si očima ten sloupeček, co vás bude nejvíce přitahovat nebo ve vás vyvolá nejsilnější pocity.

Poslední karta v každém sloupci je tu proto, aby vám zodpověděla konkrétní otázku – v tom případě se na tuto otázku soustřeďte při výběru.

Nemáte-li nic, na co se potřebujete zeptat, můžete při výkladu poslední kartu ignorovat, nebo si její odpověď dodatečně vztáhnout k vaší situaci.


Odhalení trojice karet


Působil na vás nejsilněji první sloupeček karet? 

Pak jste si intuitivně vybrali vzkaz od karet Odraz pravdy a Sesterstvo růže.

Jsme-li ochotní poznat pravdu, dostaneme díky tomu možnost přijmout všechny aspekty sama sebe a své duše. Díky tomu se můžeme identifikovat s naší skutečnou podstatou. A také pochopit, jak velkou mocí ve skutečnosti disponujeme.

Možná se nacházíte v období, kdy si přijdete zranitelní, kdy zpochybňujete sami sebe, hledáte cestu, kudy dál, nebo se dokonce tážete, kdo vlastně jste, kdo je to “já”, s nímž se ztotožňujete.

 Odraz pravdy a Sesterstvo růže

A přestože tato zdánlivá krize identity nemusí být příjemným obdobím a navzdory zmatku, který cítíte, se neděje nic, co by vás mohlo skutečně ohrozit.

Naopak. 

Dostáváte příležitost hledat, objevovat a zamilovat si to, co najdete. Právě nyní je čas zaktivovat sebelásku, postupovat v procesu objevování s citem, s laskavostí, s tolerancí k sobě samotnému. A s nadšením z toho, když konečně pohlédnete sami sobě do očí, upřímně, bez filtru očekávání a kritiky.

To, co spatříte, je začátek úžasné, dobrodružné a nikdy nekončící cesty za poznáním sama sebe, za pochopením záměru a smyslu, proč jste přišli na tento svět. 

A že je obraz, který vidíte, jiný, než jste čekali? To je jen důsledkem toho, že jste konečně začali vnímat skutečnou podstatu věcí, skrytou za vlastními představami o tom, jací byste měli být.

A teprve v tomto bodě budete schopni ve své skutečné podobě spatřit krásu, kterou vždy oplývala, jen jste ji nedokázali ocenit.

To je také vaším současným úkolem a posláním, to je vaší cestou, po níž se máte vydat. Vnímat krásu v sobě i kolem sebe a každým svým činem, na každém kroku, každým slovem, které vyřknete, vytvářet krásu kolem sebe.

Může to být prostřednictvím umění, skrze kreativní činnost, ale krásu můžete vnímat i vytvářet i díky každodenním maličkostem, jimiž se obklopíte. Způsob, jak se oblékáte, jak upravíte prostor kolem sebe, jak nastavíte svou citlivost na vůně a zvuky ve vašem okolí, to vše může být zdrojem krásy.

Nejen, že vytvářením krásy zvýšíte harmonii kolem sebe, ale díky tomu, jak se kráse ze srdce otevřete, navýšíte i vlastní vibrace. 

Ať už jste se ptali na jakoukoliv otázku, nebo je nyní ta chvíle, kdy potřebujete znamení a jedno slovo, které vás nasměruje tam, kam máte jít, poslední karta výkladu je v tomto jasná, stručná a vrcholně pozitivní. Vše, co chce řici, je ANO. 


Inspiroval vás dnešní výklad a rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte mě a můžeme se domluvit na online konzultaci nebo osobním výkladu, kde se společně můžeme podívat na jakékoliv životní téma, které aktuálně řešíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *