Vzkaz od karet Sakrální portál a Svatá Anna

Milí přátelé,

dnes v 6:44 nastal úplněk v Kozorohu, a tak jsem jako vždy vyložila oblíbený karetní trojlístek, který by nám měl zodpovědět otázku, jak využít aktuální energie a co je v našem životě zapotřebí transformovat 🙂

Postup je jednoduchý. Vyberte si tu trojici karet, míněno trojici ve sloupci, jakože ty tři karty, co jsou pod sebou 🙂 Najděte si očima ten sloupeček, co vás bude nejvíce přitahovat nebo ve vás vyvolá nejsilnější pocity.

Poslední karta v každém sloupci je tu proto, aby vám zodpověděla konkrétní otázku – v tom případě se na tuto otázku soustřeďte při výběru.

Nemáte-li nic, na co se potřebujete zeptat, můžete při výkladu poslední kartu ignorovat, nebo si její odpověď dodatečně vztáhnout k vaší situaci.

Sakrální portál a Svatá Anna

Odhalení trojice karet


Cítili jste, že vás k sobě volá třetí sloupeček karet? 

Dnešní úplněk přináší vzkaz od karet Sakrální portál a Svatá Anna.

Sakrální čakra je centrem tvořivosti a kreativity. Jste vybízeni, abyste se sami sebe ptali, jak se vám daří vyjadřovat své pocity a myšlenky? Je váš tvůrčí duch svobodný a volný, nebo se nesměle krčí někde v koutě, stydí se projevit a užírá se vlastními zábranami a strachem z nepochopení? 

Možná se k vám snaží promlouvat, hledá cestičky, kudy by se dostal k vaší pozornosti, ale vy ho neustále ignorujete a posíláte zpátky do tmavého kouta. 

Přestaňte mu bránit. Pokud jste se dosud drželi zpátky, nyní nastává chvíle otevřít se v upřímném, autentickém sebevyjádření. 

Sakrální portál a Svatá Anna

Zapojte do hry všechny smysly, objevujte způsoby, jak se napojit na nespoutanou, plodnou vlnu tvůrčího toku. Nemusíte hned začít malovat obrazy, tesat sochy nebo psát opery o třech dějstvích. Prostředky a způsoby, kterými se můžete projevit, jsou nespočetné.

Může to být třeba v tom, jak dnes naservírujete jídlo, jak sladíte barvy na svém oblečení, jak dovolíte tělu, aby se vlnilo a tančilo do rytmu hudby, kterou si pustíte.

Někdy máme pocit, že se musíme projevovat jen skrze “velké” a “důležité” věci a ztrácíme pochopení, že hra na důležitost je jen naší lidskou iluzí. 

Chceme být obdařeni výjimečným úkolem, toužíme po tom být vyvolení, výjimeční a zvláštní, a snadno ve své pošetilosti zapomínáme, že na světě, do něhož jsme se narodili, máme všichni svůj úkol, a každý z těchto úkolů má svou vlastní váhu a důležitost, bez ohledu na to, jakou nálepku mu naše ego přisoudí. 

Každý v sobě máme světlo a jsme tu proto, abychom se o něj podělili. Ne všichni při tom budeme viděni davem, ale to náš úkol nijak neumenšuje. Nemusíme stát ve světle reflektorů a koupat se v obdivném potlesku.

Ne všechny životní úkoly jsou dost “sexy”, aby se dostaly na přední stránky tisku, ale o to tady vůbec nejde. Důležitost naší cesty můžeme posoudit jen my sami, v kontextu vlastního života, vlastního putování za uvědoměním si smyslu. 

Všichni jsme se narodili, abychom vykonali “velké” věci, jen musíme mít na paměti, že ta velikost někdy spočívá právě v drobnostech, nenápadných maličkostech a všední každodennosti. 

Obrátili jste se na karty s konkrétní otázkou?

Odpověď je tato: nevzdávejte to!

Tohle není správný čas se vzdávat a házet ručník do ringu. Pokračujte. Vytrvejte. Mějte víru, Dělejte to, co doposud, výsledky se nakonec dostaví. 


Inspiroval vás dnešní výklad a rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte mě a můžeme se domluvit na online konzultaci nebo osobním výkladu, kde se společně můžeme podívat na jakékoliv životní téma, které aktuálně řešíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *