Vzkaz od karet Sakrální portál a Svatá Anna

Milí přátelé,

dnes v 6:44 nastal úplněk v Kozorohu, a tak jsem jako vždy vyložila oblíbený karetní trojlístek, který by nám měl zodpovědět otázku, jak využít aktuální energie a co je v našem životě zapotřebí transformovat 🙂

Postup je jednoduchý. Vyberte si tu trojici karet, míněno trojici ve sloupci, jakože ty tři karty, co jsou pod sebou 🙂 Najděte si očima ten sloupeček, co vás bude nejvíce přitahovat nebo ve vás vyvolá nejsilnější pocity.

Poslední karta v každém sloupci je tu proto, aby vám zodpověděla konkrétní otázku – v tom případě se na tuto otázku soustřeďte při výběru.

Nemáte-li nic, na co se potřebujete zeptat, můžete při výkladu poslední kartu ignorovat, nebo si její odpověď dodatečně vztáhnout k vaší situaci.

Sakrální portál a Svatá Anna

Odhalení trojice karet


Cítili jste, že vás k sobě volá třetí sloupeček karet? 

Dnešní úplněk přináší vzkaz od karet Sakrální portál a Svatá Anna.

Sakrální čakra je centrem tvořivosti a kreativity. Jste vybízeni, abyste se sami sebe ptali, jak se vám daří vyjadřovat své pocity a myšlenky? Je váš tvůrčí duch svobodný a volný, nebo se nesměle krčí někde v koutě, stydí se projevit a užírá se vlastními zábranami a strachem z nepochopení? 

Možná se k vám snaží promlouvat, hledá cestičky, kudy by se dostal k vaší pozornosti, ale vy ho neustále ignorujete a posíláte zpátky do tmavého kouta. 

Přestaňte mu bránit. Pokud jste se dosud drželi zpátky, nyní nastává chvíle otevřít se v upřímném, autentickém sebevyjádření. 

Sakrální portál a Svatá Anna

Zapojte do hry všechny smysly, objevujte způsoby, jak se napojit na nespoutanou, plodnou vlnu tvůrčího toku. Nemusíte hned začít malovat obrazy, tesat sochy nebo psát opery o třech dějstvích. Prostředky a způsoby, kterými se můžete projevit, jsou nespočetné.

Může to být třeba v tom, jak dnes naservírujete jídlo, jak sladíte barvy na svém oblečení, jak dovolíte tělu, aby se vlnilo a tančilo do rytmu hudby, kterou si pustíte.

Někdy máme pocit, že se musíme projevovat jen skrze “velké” a “důležité” věci a ztrácíme pochopení, že hra na důležitost je jen naší lidskou iluzí. 

Chceme být obdařeni výjimečným úkolem, toužíme po tom být vyvolení, výjimeční a zvláštní, a snadno ve své pošetilosti zapomínáme, že na světě, do něhož jsme se narodili, máme všichni svůj úkol, a každý z těchto úkolů má svou vlastní váhu a důležitost, bez ohledu na to, jakou nálepku mu naše ego přisoudí. 

Každý v sobě máme světlo a jsme tu proto, abychom se o něj podělili. Ne všichni při tom budeme viděni davem, ale to náš úkol nijak neumenšuje. Nemusíme stát ve světle reflektorů a koupat se v obdivném potlesku.

Ne všechny životní úkoly jsou dost “sexy”, aby se dostaly na přední stránky tisku, ale o to tady vůbec nejde. Důležitost naší cesty můžeme posoudit jen my sami, v kontextu vlastního života, vlastního putování za uvědoměním si smyslu. 

Všichni jsme se narodili, abychom vykonali “velké” věci, jen musíme mít na paměti, že ta velikost někdy spočívá právě v drobnostech, nenápadných maličkostech a všední každodennosti. 

Obrátili jste se na karty s konkrétní otázkou?

Odpověď je tato: nevzdávejte to!

Tohle není správný čas se vzdávat a házet ručník do ringu. Pokračujte. Vytrvejte. Mějte víru, Dělejte to, co doposud, výsledky se nakonec dostaví. 


Inspiroval vás dnešní výklad a rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte mě a můžeme se domluvit na online konzultaci nebo osobním výkladu, kde se společně můžeme podívat na jakékoliv životní téma, které aktuálně řešíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *