Výklad karet pro úplněk v Rybách – druhý sloupec: Amaterasu – Vynoření – Plejády

Dobré ráno, milí přátelé 🙂
Dnes v 7:22 hod nastává úplněk ve znamení Ryb a jako už tradičně to znamená mimo jiné i to, že si vyložíme náš oblíbený trojlístek 🙂

Postup je jako vždy stejný, vyberte si ten sloupeček karet, který vás nejvíce přitahuje, a pokud máte k výkladu i nějakou konkrétní otázku, soustřeďte se na ni, protože karty v sobě mají i odpověď 🙂

Ariadna – Inspirativní tvorba

Odhalení trojice karet


Dnešní úplněk září na obloze jako zrcadlo, ve kterém máte příležitost spatřit vlastní světlo, a díky tomu si připomenout, kým vlastně jste. Znovuobjevujete vlastní magické schopnosti a brzo budete připraveni sdílet toto poznání i se zbytkem světa.

Amaterasu – Vynoření – Plejády

Amaterasu je šintoistická bohyně slunce. Zosobňuje svěží radost a lehkost, která od nás odhání temnotu a ukazuje nám krásu našeho vlastního světla.

Tato nádherná sluneční bohyně, jejíž jméno doslova znamená „zářící na nebesích“ se jednoho dne pohádala se svým bratrem, bohem bouře a moře, a v hněvu a rozrušení se stáhla do jeskyně, ponechávajíc svět v temnotě.

Bůžek veselí a radosti jí ale před vchod do jeskyně nastražil zrcadlo a pak se smál tak dlouho, dokud Amaterasu, přemožena vlastní zvědavostí, nevyšla z jeskyně ven, podívat se, co se děje.

A tu spatřila svůj vlastní obraz – a aniž by si uvědomovala, že hledí sama na sebe, stanula v úžasu nad tou krásou a září, kterou spatřila.

Někdy, když se stáhneme do podzemí naší vlastní temnoty, ne za cílem odpočinku nebo meditativního setkání s hlubinami naší duše, ale proto, že nás tam venku někdo zranil nebo nás něco nepříjemně zasáhlo, odnášíme s sebou do tmy své vnitřní světlo.

V ten moment nám ale může pomoci soustředit se na radost, kterou prožívají ostatní. Nechat se jí obklopit a pochopit, že je zrcadlem, které odráží naši vlastní radost a štěstí.

Místo sebelítosti a opečovávání si vlastních bolístek, pak můžeme zase vylézt z naší pomyslné jeskyně depresivních myšlenek.

Amaterasu nás učí, že místo toho, abychom se schovávali před naší vlastní bolestí – skutečnou či domnělou – vyplatí se vyhlédnout ven, podívat se kolem sebe a najít štěstí v odrazu radosti těch, kteří ji prožívají.

Díky tomu si uvědomíme, že to, co zažívají druzí, existuje i uvnitř nás samých, a rozpomeneme se na světlo, které jsme se rozhodli ukrýt před světem i sami před sebou.

Všichni jsme posvátnými zrcadly, odrážejícími stejné světlo.

A díky tomu, že se vynoříme z hlubin našich smutků a negativních emocí, dokážeme spatřit ještě něco dalšího. Příležitost napojit se na tvořivý, tvůrčí a plodný proud kreativní energie, je téměř hmatatelná.

Stojíte jen krůček od uvědomění, že tvorba a magie vycházejí ze stejného zdroje a sdílí stejnou esenci. Naladíte-li se na vlnu vlastního tvůrčího potenciálu, rozvíjíte v sobě zároveň i magii. A od toho je už jen kousek stát se vědomým tvůrcem vlastního života – a to je vlastně i nejvyšší forma magie.

V okamžiku, kdy se ponoříte do hlubin tohoto proudu, zjistíte, že se jste připraveni být těmi pomyslnými zrcadly pro ostatní, kteří svůj potenciál a svoje schopnosti teprve hledají.

Buďte tu pro ně a neváhejte jim ukázat, že i oni disponují stejnou mocí, jakou nyní objevujete vy sami.

Kladli jste kartám konkrétní otázku? Odpověď by vás mohla potěšit: „Situace se zlepší“.

Cokoliv vás nyní trápí nebo vám přináší úzkost a nervozitu, se nakonec zlepší a objeví se řešení. Možná to nebude hned, možná to bude chtít ještě trochu úsilí, ale veškerá práce, kterou do své záležitosti nyní investujete, se vám vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *